Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płacenie podatku - Paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Płacenie podatku - Paypal (/Temat-Placenie-podatku-Paypal-114868)



Płacenie podatku - Paypal - Mroczek - 28-05-2015 19:35

Czy trzeba płacić podatek za hajsy na paypalu?
czy jeżeli tak to oni często sprawdzają czy odprowadzam podatek?

i czy mogę ustalić na pp tak by część z moich zarobków 'leciała' do urzędu jako zarobek a hajsy z odliczonym podatkiem na moje konto pp?
i czy te hajsy by sie po roku zwróciły?


RE: Płacenie podatku - Paypal - rachman - 28-05-2015 19:47

Wiesz co to jest wyszukiwarka? To skorzystaj na drugi raz, setki razy ten temat był wałkowany - TRZEBA wg prawa wszystkie dochody rozliczać nawet te o których nikt nie wie a co Ty zrobisz z tą wiedzą to nikogo nie obchodzi. Nikt nie sprawdza PayPala ale w ciągu 5 lat fiskus może to zrobić jak będzie miał ku temu podstawę - wystarczy podejrzenie, kontrola, donos itd.


RE: Płacenie podatku - Paypal - Mroczek - 28-05-2015 19:55

ale moge tą tą część co trzeba opodatkować z automatu ? tzn jak przeleje mi sie na pp 5 zł to żeby od razu przelało do us i za rok by bym to odzyskał?


RE: Płacenie podatku - Paypal - rachman - 28-05-2015 20:16

Nikt za Ciebie nic nie przeleje tym bardziej żaden automat. Ty to musisz robić - płacić zaliczki na podatek - po przekroczeniu kwoty wolnej od podatku czyli 3091 jeśli pamiętam. W rozliczeniu rocznym wyjdzie czy masz zwrot czy do zapłaty.
Jedyny automat to - czasami (zazwyczaj na umowę jak pracujesz) pracodawca opłaca Twoje składki i zaliczki na podatek.


Płacenie podatku - Paypal - Artinesse - 28-02-2018 11:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.