Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy lejbel - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy lejbel (/Temat-Dziennik-pracy-lejbel-114828)



Dziennik pracy lejbel - lejbel - 28-05-2015 10:11

Cześć witajcie, chciałem z wami podzielić się moimi zarobkami, nie są to jakieś kolosalne kwoty, ale w ciągu dnia wczoraj wypłaciłem sobie niecałe 200zł.

Zarabiam w TrafficMonsoon - tutaj mój ref gdyby ktoś chciał się w to pobawić - zajmuje 5 minut dziennie, ale trzeba niestety troszkę pieniążków włożyć - https://trafficmonsoon.com/?ref=lejbel

Mam obecnie 19 skrzyneczek, dzisiaj dokupię 20 i lece do końca roku do 100. Myślę, że nawet i bez polecania i wypłacania kasy dojde spokojnie do 100 skrzynek. Wpłaciłem jakieś 2.5tys na to i wyciagnalem już połowę wkładu a teraz śmigam już bez wypłacania.

Zarabiam również w RentierCash - na tym raczej będę się skupiał bo to na prawdę bardzo fajna opcja. Również was, drodzy forumowicze zachęcam do tego. Wiem że mało ludzi w tym siedzi, a kasa jest z tego taka, że głowa mała. Opiszę jak to wygląda. Kupujemy jedno szkolenie za 20$ i pracuje ono na nas przez rok aż do osiągnięcia 1500$ fajnie, nie? Tongue Dodatkowo mamy opcję polecania aż w 4 LINIACH, także nie czekajcie, zakładajcie konta, jak ktoś może z mojego refa, będzie mi miło i będę służył pomocą Smile. Bardzo się opłaca ten biznesik, dla mnie zwróciły się te 20$ w ciągu jednego dnia bo jest tak, że musicie przez refa się zarejestrować, a od początku kilka osób mi wpadło. Jak chcecie podwoić wasze zyski to można mieć tam multikonta Big Grin czyli po jednym szkoleniu na konto i z refa się rejestrować. Trzeba tylko mieć innego maila, konto do paypala może być to samo.

Tutaj mój ref do RentierCash, jakbyście chcieli to zapraszam do rejestracji z mojego linka: https://system.rentiercash.com/rejestracja.php?ref=b6cb0a8ef5c529423af96e7e7065f0297787694b

I na koniec wczorajsza wypłata z TM.


[Obrazek: image.jpg]


Jak macie jakieś pytania to piszcie Smile

Pozdrawiam i zachęcam do rejestracji, raczej do RentierCasha bo do TM trzeba mieć ogromną cierpliwość Smile

edit: jeśli ktoś zarejestruje się z mojego linka to od razu dodaje go do zamkniętej grupy na facebooku czy to w przypadku RentierCasha czy TrafficMonsoon.


RE: Dziennik pracy lejbel - lejbel - 31-05-2015 22:39

Hej, widzę wielkie zainteresowanie moim tematem Big Grin. Wczoraj wpadła mi 20 skrzynka i bujamy się powoli, jeszcze tylko 80 paczek Big Grin
[Obrazek: kjm.jpg]


RE: Dziennik pracy lejbel - piciaszek - 31-05-2015 22:43

Życzę Ci powodzenia. Będę śledził, ponieważ to co prezentujesz jest dla mnie nowością Wink


RE: Dziennik pracy lejbel - simondon - 01-06-2015 00:06

w jaki sposób działa ten rentier cash i na czym to dokładniej polega?
ps. życzę powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy lejbel - jasieeks - 01-06-2015 08:27

Będę zaglądał, zawsze coś nowego. Huh


RE: Dziennik pracy lejbel - lejbel - 01-06-2015 13:10

Rentiercash dziala na zasadzie polecania i reinwestycji. Kupujesz szkolenie za 20$, a mozesz ich kupic max 20/konto. Po roku z 20$ robi sie 1500$ :-). A dodatkowo jak zaprosisz kogos do tego programu to dostajesz % od zakupionego szkolenia. Polecanie dziala w 4 liniach więc na prawde warto. Przegapilem start, bo znajomi po 2 dniach 500$ wyciagneli juz. No ale nic sie nie poradzi ;-). Jesli ktos bylby zainteresowany to na gorze macie link referencyjny i mozesz sie zarejestrowac i zobaczyc co i jak. Na glownej stronie masz kilka filmików o łącznej długości 9 minut i tam jest wszystko wyjasnione jak to dziala. Wedlug mnie warto te 70-80zl zainwestowac zeby pozniej tysiące wypłacać :-). Aha i chyba pisalem o tym, ale jeszcze raz napisze. Mozesz sam siebie z refow rejestrowac, tylko ze na innych mailach, a konto paypala może być to samo. I po jednym szkoleniu na konto, nie to ze masz % to dodatkowo $$ Ci sie robią :-). Jakby ktos chcial zaczac to mozecie pisac, powiem co i jak dokładnie. A jeszcze lepiej jak masz pod soba ludzi, ktorym mozesz to polecić, 70zl w 10 minut odrobione bedzie :-). Pozdrawiam

Wytaplane z Sony Xperia Z2


RE: Dziennik pracy lejbel - lejbel - 02-06-2015 17:51

Od niedzieli nic za bardzo się nie zmieniło, przybyło troche $$, ale zamiast je zainwestować w kolejną skrzynkę postanowiłem wypłacić w razie WU jak to się mówi Wink.
Wkład prawie odzyskany, teraz kręci się to samo z automatu, wystarczy kliknąć 10 reklam po 20 sekund dziennie i to na tyle Wink.


[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Pozdrawiam Wink


RE: Dziennik pracy lejbel - Pmxq - 04-06-2015 17:26

mhm, jak tam idzie? Big Grin zainteresowało mnie to TM Smile


RE: Dziennik pracy lejbel - adiros - 05-06-2015 19:59

zeby bawic sie w tm musisz miec z 2000$ na start inaczej sie nie oplaca pieprzyc


Dziennik pracy lejbel - daniel42na - 27-08-2015 16:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.