Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupa FACEBOOK - 15k+ [300zł] HIPERAKTYWNA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Grupa FACEBOOK - 15k+ [300zł] HIPERAKTYWNA! (/Temat-Grupa-FACEBOOK-15k-300zl-HIPERAKTYWNA-114813)



Grupa FACEBOOK - 15k+ [300zł] HIPERAKTYWNA! - Kickster - 27-05-2015 20:48

1.Nazwa przedmiotu :Grupa Facebook 15k+

2.Opis przedmiotu :
Witam
Mam na sprzedaż grupę która jest związana z ogłoszeniami towarzyskimi. Pierwsze 6k osób były znajomymi dużej ilości fake kont dziewczyn, reszta doszła naturlanie i obecnie grupa jest hiper aktywna. Chyba nie muszę mówić jak zarabiać na takich osobach które są, no można by rzec, "napalone". Nie mam parcia na sprzedaż, komentarze typu "za drogo", "nikt Ci tyle nie da", proszę sobie darować, bo z grupy można wycisnąć o wiele więcej Wink Grupa jest od początku prowadzona przeze mnie, czyszczona ze spamu itd. Jeżeli ktoś będzie bardzo zainteresowany to mogę go dodać, zobaczy sobie jaka jest aktywność itd. Jeżeli w ciągu 2 tygodni grupa się nie sprzeda to lecę do 30k i wtedy cena pewnie będzie dwa razy wyższa lub nie będzie możliwości jej zakupu ponieważ mam parę pomysłów jak ją wykorzystać. Brakuje niestety czasu na wszystko Smile Link na pw bądź też na gadu, ale wyśle go osobom naprawdę zainteresowanym, jak masz 20 zł na paypal to sobie odpuść Lol

3.Zdjęcia :
[Obrazek: 708658fd.jpg][Obrazek: 809074ds.jpg]
[Obrazek: 36722123986622d.jpg]

4.Kontakt : PW lub GG 738309
5.Cena : 300
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal, Bank


RE: Grupa FACEBOOK - 15k+ [300zł] HIPERAKTYWNA! - Kickster - 03-06-2015 06:19

Liczba czlonkow na chwile obecna to 17k, cena nadal ta sama Smile


RE: Grupa FACEBOOK - 15k+ [300zł] HIPERAKTYWNA! - Kickster - 10-06-2015 06:26

Grupa sprzedana, do zamknięcia Smile


Grupa FACEBOOK - 15k+ [300zł] HIPERAKTYWNA! - nitram - 10-06-2015 08:15

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Grupa FACEBOOK - 15k+ [300zł] HIPERAKTYWNA! - Klin - 15-07-2015 16:40

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.