Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Restock]*6 Sierpnia* Potwierdzenia Zamówień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-126)
+------ Wątek: [Zamknięty][Restock]*6 Sierpnia* Potwierdzenia Zamówień (/Temat-Zamkniety-Restock-6-Sierpnia-Potwierdzenia-Zamowien-11481)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: *6 Sierpnia* Potwierdzenia Zamówień - Xavier - 06-08-2010 22:09

[Obrazek: holyptz.png]

Wczoraj i dzisiaj :@ prądu nie było spóźnienie 26min ;(


RE: *6 Sierpnia* Potwierdzenia Zamówień - SoraS - 06-08-2010 22:22

Ktoś się orientuje czy bon $25 Fandago jest coś warty u nas ?


RE: *6 Sierpnia* Potwierdzenia Zamówień - Smerfetka - 06-08-2010 22:23

$200 ale wczoraj Tongue


RE: *6 Sierpnia* Potwierdzenia Zamówień - Crasher - 06-08-2010 22:45

(06-08-2010 21:52)frajeralockerz napisał(a):  Dam reputke jeśli ktoś mi powie co to dokladnie jest to Chili's 10$!!!

To jest jedna z sieci sklepów, tak jak sub-way chill etc. wiem że sub- way jest w większości galerii na terenie polski i można by było zaplacić tym bonem co była na restocku, ale o Chill's w Polsce nie słyszałem i nie widziałem Smile


RE: *6 Sierpnia* Potwierdzenia Zamówień - GoreYoite - 06-08-2010 22:51

KURWA tyle powiem na ten temat wbijam uzupełniam 150$ wszystko cacy i przekierowanie na główną. Wybieram 25$ to samo i tak dwa razy potem to już po restocku było i KURWA MAĆ tylko tyle mogę napisać... Ale nie muszę się martwić co miesiąc jest restock w końcu coś znowu wygram.

PS. Będę pisał maila do lockerz lub Kathy z zapytaniem co to kurwa jest że jak wszystko jest pięknie i prawidłowo uzupełnione to kurwa przekierowywuje do wyboru nagród.


RE: *6 Sierpnia* Potwierdzenia Zamówień - kuba13 - 06-08-2010 23:16

[Obrazek: mojesss.png]

Uploaded with ImageShack.us
chce ktoś kupić?


RE: *6 Sierpnia* Potwierdzenia Zamówień - Marczyk - 07-08-2010 00:01

(06-08-2010 22:51)GoreYoite napisał(a):  PS. Będę pisał maila do lockerz lub Kathy z zapytaniem co to kurwa jest że jak wszystko jest pięknie i prawidłowo uzupełnione to kurwa przekierowywuje do wyboru nagród.

Odp. jest prosta: Oznacza to wyczerpanie się nagrody i nic na to nie poradzisz.
Gratuluje zwyciezcom, mi niestety tym razem się nie poszczęściło, nawet z działającym rq Wink


RE: *6 Sierpnia* Potwierdzenia Zamówień - Driver - 07-08-2010 08:04

Ja wygrałem najlepszą nagrode Smile Mieszkam pod Warszawa,była sobie burza ,nagle trach i wszystko w domu wysiada Sad Dopiero dzisiaj rano miałem znowu prąd


RE: *6 Sierpnia* Potwierdzenia Zamówień - Jumper002 - 07-08-2010 08:13

choera zamawialem ipoda toucha 8 gb ale dostalem laga i po 20 sec wyrzucilo mnie na glowna
tylko 25 $


RE: *6 Sierpnia* Potwierdzenia Zamówień - BartuS - 07-08-2010 08:19

Ja mieszkam jakieś 40km od Wawy i cały wieczór miałem prąd, ale w czwartek zamówiłem bon na Applebee's (co to jest ?), więc we wczorajszym restocku nie mogłem wziąć udziału.