Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Skąd mam wiedziec kiedy bedzie restock? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Skąd mam wiedziec kiedy bedzie restock? (/Temat-Rozwiazane-Skad-mam-wiedziec-kiedy-bedzie-restock-1148)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Skąd mam wiedziec kiedy bedzie restock? - minkooo - 26-01-2010 13:13

Mam takie pytanie. Czy restock nadejdzie niespodziewanie ? czy bedzie jakas wiadomosc wczesniej ? jesli tak to jaka ?


RE: Skąd mam wiedziec kiedy bedzie restock? - Dyzmator - 26-01-2010 13:38

Restock w tym miesiącu będzie niespodzianką , więć nie wiadomo kiedy i o której godz.
Tylko taką informacje posiadamy.


RE: Skąd mam wiedziec kiedy bedzie restock? - Leilong - 26-01-2010 13:43

Wiadomość zapewne pojawi się na kilka sekund przed restockiem. Najlepiej weź sobie kawę na noc i czatuj przed komputerem Smile


RE: Skąd mam wiedziec kiedy bedzie restock? - Goga - 26-01-2010 13:50

Czyli w tym miesiacu będzie niespodzianką aw następnym być może będzie wiadomo?


RE: Skąd mam wiedziec kiedy bedzie restock? - Tech - 26-01-2010 13:58

To jest ostatni restock. Potem będzie udostępniona pełna wersja strony i nie będzie już żadnych restocków!


RE: Skąd mam wiedziec kiedy bedzie restock? - Marello - 26-01-2010 14:14

Dokładnie będzie można kupować za $$ jak i PTZ Smile


RE: Skąd mam wiedziec kiedy bedzie restock? - Admin - 26-01-2010 14:49

5 dni do końca stycznia Smile restock może być za 5 min lub za pare dni (coprawda nie ogłosili jeszcze zasad ale zapewne będą takie same jak na wcześniejszych rozdaniach).

Jeśli coś się pojawi to na forum na pewno będziemy "krzyczeć":)


RE: Skąd mam wiedziec kiedy bedzie restock? - minkooo - 27-01-2010 00:23

to znaczy ze jak bedzie ta nowa wersja to zawsze bedzie mozna kupowaz za PTZ w kazdej chwili czy tez bedzie trzeba czekac na restock ? dzieki all za odp Smile


RE: Skąd mam wiedziec kiedy bedzie restock? - Dario - 27-01-2010 00:31

Będzie 24/7 tylko trochę na innych zasadach. Tongue


RE: Skąd mam wiedziec kiedy bedzie restock? - WalkmaN - 27-01-2010 00:32

bedziesz mogl caly czas brac jak masz ptz lub mniej doplacajac $ Big Grin