Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto Bankowe - Darmowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Konto Bankowe - Darmowe (/Temat-Konto-Bankowe-Darmowe-114792)



Konto Bankowe - Darmowe - Amazingovsky - 27-05-2015 17:21

Witam. Szukam banku (oprócz BankSmart) , który oferuje konto spełniające takie wymagania:

- brak jakichkolwiek opłat za konto (chyba że niewielkie opłaty za przelewy)
- brak opłat miesięcznych za kartę
- brak opłat za wypłaty z bankomatu
- możliwość utworzenia konta przez internet
- możliwość usunięcia konta w każdej chwili

Ogólnie chodzi mi o całkowicie darmowe konto bankowe z kartą, (mogą być niewielkie opłaty za przelewy) tylko bez żadnych haczyków.

Jestem osobą pełnoletnią, myślałem o koncie w banu Pekao "Euro Konto Intro" lecz tam trzeba płacić za przelewy internetowe + za kartę 1,99.


RE: Konto Bankowe - Darmowe - aero2 - 27-05-2015 17:25

Myślę, że to spełni twoje oczekiwania.
http://www.mbank.pl/indywidualny/konta/konto-osobiste/ekonto-darmowe-bankomaty/


RE: Konto Bankowe - Darmowe - Amazingovsky - 27-05-2015 17:40

Ale muszę wydać 200 zł miesięcznie za pomocą karty żeby nie pobrało opłaty za kartę.


RE: Konto Bankowe - Darmowe - nitram - 27-05-2015 18:54

dwa konat millennium jak zrobisz wplyw na konto 1000 zl i jedna transakcje karta na min 1 zl to masz darmowe.
albo w promocji teraaz konto godne polecenai bzwbk do konca roku z darmowa karta i z bonusem nawet do 150 zl. jak cos to pw
albo na moim blogu zobacz link w sygnaturze


RE: Konto Bankowe - Darmowe - smoku1996 - 28-05-2015 11:56

Lubię To Konto w Banku BPH zakładałem w poniedziałek z kartą. Musisz w miesiącu np. kupić 4 batoniki kartą w sklepie i będziesz miał za free Smile


RE: Konto Bankowe - Darmowe - Siwy2606 - 28-05-2015 12:57

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie konto Lubię To w banku BPH.

-przelewy za free
-bankomaty za free
-karta za free ( ale 4 transakcje w miesiącu musisz zrobić )
-robisz przez internet
-zamykasz kiedy chcesz

UWAGA !!! Dodatkowo konto daje Ci 3% zwrotu za zakupy kartą do konta przez 12 miesięcy ( max 50 zł miesięcznie), czyli do 600 zł możesz na nim zarobić.

Chętnie Ci pomogę, jeśli chcesz Smile


RE: Konto Bankowe - Darmowe - rachman - 28-05-2015 14:14

Prócz smart nie ma żadnego obecnie konta (chyba że coś mi umknęło ale wątpię) które by nie wymagało transakcji kartą by była za friko, lub wpływów na konto by ono było za friko. Najtańszy jest mbank i t-mobile - mają opłaty za karty tylko niskie jeśli nie zrobisz transakcji. Inne podobne ceny za karty albo wyższe lub promocyjnie tańsze ale promocje długo nie trwają...
W każdym już banku się płaci za kartę (lub by była za free trzeba transakcje robić itp.) prócz smart z tego co wiem.