Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze po stałą pensję - Raster96 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze po stałą pensję - Raster96 (/Temat-W-drodze-po-stala-pensje-Raster96-114783)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: W drodze po stałą pensję - Raster96 - JustinTime - 10-01-2016 20:40

Dobre tagi + tytuł kilka wyświetleń nabijesz poreklamujesz i się samo wypozycjonuje Smile)


RE: W drodze po stałą pensję - Raster96 - Raster96 - 11-01-2016 16:13

Chwilowo odpuściłem sobie OGmobi. Spróbowałem tego e-whoringu i już nie chce mi się spamować za takie grosze, jak w jeden dzień mogę dostać więcej, niż w tydzień. Wczoraj znowu zarobiłem 220 zł. Wiem, że taka metoda zarobku jest niemoralna i średnio legalna, ale postanowiłem, że się nie wycofam i spróbuję dozbierać ~20000 zł na wykończenie domu. Smile

Mój cel dzienny to 200 zł, chociaż wiem, że nieraz nie uda mi się tyle zarobić. impreza


RE: W drodze po stałą pensję - Raster96 - war43 - 11-01-2016 21:19

E-whoring pod target PL, czy zagraniczny?
Płatność SMS? PayPal?
Używasz filmów we Flashu, z komendami? Smile


RE: W drodze po stałą pensję - Raster96 - Bordo - 13-01-2016 01:54

Nazwa e-whoring, niby mowi sama za siebie, ale przyblizy ktos jak sie na tym dziala?


RE: W drodze po stałą pensję - Raster96 - asiorek - 13-01-2016 09:27

Jesteś babka i np oferujesz ( PPI np ) że w linki są twoje fotki gość wchodzi itd. Albo szukasz sobie ludzi ( Ameryka itd ) potem sciagasz skype zakladasz konto dupeczki pobierasz jakiś ciekawy vcs vcw nie pamiętam. W każdym razie masz taki filmik we flash i możesz sterować sobie babka. Ustawiasz pod to manycam i puszczasz gościowi pokaz potem przerywasz i piszesz że chcesz jakiś hajs za pokaz to dostanie coś ekstra Big Grin i podajesz mu pp i wsio Big Grin najlepiej na zagramanicr. P amerykance itd bo w Polsce może się to źle skoczyć a zteto co wiem tam to chyba norma jest Big Grin

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: W drodze po stałą pensję - Raster96 - Bordo - 13-01-2016 13:35

fajna sprawa Lol


RE: W drodze po stałą pensję - Raster96 - asiorek - 20-01-2016 00:32

co taka cisza tu ?


RE: W drodze po stałą pensję - Raster96 - jarekxD - 20-01-2016 01:44

Dorwali go faceci z e-whora Lol


RE: W drodze po stałą pensję - Raster96 - Raster96 - 05-02-2016 23:50

Jak na razie zarobiłem 2k w nieco ponad tydzień + 50£ i 65$ na Amazon. Za Amazony kupiłem sobie fajną zapalarę Zippo + kilka gier, zostało mi jeszcze 65$, zbieram na klawiaturę. Za zarobione pieniądze kupiłem nową kartę graficzną, procesor i zasilacz. Wydałem nieco ponad 2,6k. Zostały mi jeszcze jakieś drobniaki.

Zrobiłem sobie od tego przerwę, bo lekko straciłem motywację przez to, że miałem kilka dni gdzie nie zarobiłem ani centa. Za bardzo się przyzwyczaiłem do tak wysokich zarobków, a mimo to z dnia na dzień chciałem więcej i na początku mi się to udawało, ale przez kilka dni nic mi nie wpadło i niestety straciłem motywację, bo ile nocy można zapierdzielać na daremno.

Od jutra zaczynam zarobki, ale już nie nastawiam się na tak wysokie zarobki. Teraz każda stówka mnie zadowoli.

PS. Moja rekordowa dniówka to nieco ponad 550 zł. Chciałbym tak codziennie. Jerk


RE: W drodze po stałą pensję - Raster96 - asiorek - 08-02-2016 13:47

Od jutra Big Grin dwa dni i cisza Big Grin

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka