Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Money2Money - profesjonalny program partnerski, do którego nie potrzebujesz strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Money2Money - profesjonalny program partnerski, do którego nie potrzebujesz strony (/Temat-Money2Money-profesjonalny-program-partnerski-do-ktorego-nie-potrzebujesz-strony-114767)

Strony: 1 2


Money2Money - profesjonalny program partnerski, do którego nie potrzebujesz strony - Kuban12 - 27-05-2015 11:07

Money2Money jest to program partnerski, który umożliwi ci w łatwy sposób zarobienie dodatkowych pieniędzy. Dużo lub mało wszystko zależy od ciebie.

Sposób zarabiania polega na promowaniu kont bankowych, kredytów chwilówek, ubezpieczeń oraz produktów poza finansowych. Zarabiamy poprzez polecanie innym tych produktów. Za każdą rejestrację od osoby dostajemy od 40zł do 90zł, więc naprawdę się opłaca.

Serwis jest wypłacalny, funkcjonuje bardzo długo na rynku, wypłacił już ponad milion złotych.

Ja osobiście zarobiłem już na nim 300zł, a zacząłem pracę od wczoraj. Jak zrobiłem to tak w krótkim czasie? Jeśli chcesz mogę ci powiedzieć, skontaktuj się ze mną [email protected] a nauczę cię jak możesz zarabiać dużo więcej pieniędzy dzięki temu systemowi. Jeśli chcesz również mogę ci pokazać jak zarobić jednorazowo 400-1000zł bez inwestowania.

Rejestrując się jako wydawca, dostaniemy dodatkowo stronę od tej firmy oraz będziemy mieli większe możliwości zarabiania.

Jesli zarejestrujesz się z mojego reflinku dołączysz do dużej grupy ludzi zajmującej się marketingiem, którzy zarabiają dużo pieniędzy dzięki Money2Money, tym samym pomogę ci zarejestrować się (serwis wysyła do ciebie na maila pytania, na które musisz odpowiedzieć, pomogę ci przebrnąć przez ten test), dam ci dostęp do szkoleń z dziedziny marketingu, pokaże jak zarabiać wielokrotnie lub jak chcesz jednorazowo tą kwotę pieniężna.

Nic nie trzeba inwestować liczą się tylko chęci i wytrwałość.

Tutaj adres samej strony:
http://www.money2money.pl/

Adres z mojego reflinku podam po kontakcie na e-maila

(Jak już się zarejestrujesz z mojego reflinka (możesz, a nawet lepiej będzie jeśli skontaktujesz się przed rejestracją), napisz do mnie e-maila)


RE: Money2Money - profesjonalny program partnerski, do którego nie potrzebujesz strony - mateusz2045 - 27-05-2015 11:11

Ref, 0 postów dodatkowo nie polecam, bo i tak każdy zarabia za osobę która zarejestruje się z jego reflinku więc możecie być pewni, że pomoc będzie do etapu rejestracji Smile


RE: Money2Money - profesjonalny program partnerski, do którego nie potrzebujesz strony - rachman - 27-05-2015 11:25

było i to nie raz!


RE: Money2Money - profesjonalny program partnerski, do którego nie potrzebujesz strony - Kuban12 - 27-05-2015 12:25

(27-05-2015 11:11)mateusz2045 napisał(a):  Ref, 0 postów dodatkowo nie polecam, bo i tak każdy zarabia za osobę która zarejestruje się z jego reflinku więc możecie być pewni, że pomoc będzie do etapu rejestracji Smile

Zobacz sobie od ilu lat już jestem zarejestrowany na tym forum, a potem analizuj czy to wyzysk. A to że nie pisze postów nie znaczy, że nie śledzę forum i nie zdobywam wiedzy. Kto napisze do mnie na e-maila, zobaczy że może zarobić jednorazowo lub wielokrotnie. Nie jestem jedną osobą lecz członkiem dużej grupy, w której każdy zarabia, poza tym potem daje dostęp do szkoleń, za które nawet niektórzy by zapłacili.

Jak było wiele razy to przepraszam, użyłem wcześniej opcji szukaj i nie wyskoczyło mi nic konkretnego związanego z tym serwisem. A co do refa, to tak dostaje 20% od każdego ale chyba to na tym polega prawda? W zamian oferuje pomoc, dostęp późniejszy do grupy na fb ludzi którzy oferują wszelką pomoc oraz dostęp do stron z szkoleniami i filmami.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi!


RE: Money2Money - profesjonalny program partnerski, do którego nie potrzebujesz strony - rachman - 27-05-2015 13:34

@Kuban12 łamiesz regulamin - tu staż się nie liczy. Masz za mało postów by refa wrzucać wg regulaminu. Jak program istnieje tyle czasu to dziwne by było jakby na forum o nim nie było nic facepalm w samym koszu znalazłem kilka tematów o m2m. Słabo coś szukasz Wink


RE: Money2Money - profesjonalny program partnerski, do którego nie potrzebujesz strony - Kuban12 - 27-05-2015 13:49

(27-05-2015 13:34)rachman napisał(a):  @Kuban12 łamiesz regulamin - tu staż się nie liczy. Masz za mało postów by refa wrzucać wg regulaminu. Jak program istnieje tyle czasu to dziwne by było jakby na forum o nim nie było nic facepalm w samym koszu znalazłem kilka tematów o m2m. Słabo coś szukasz Wink

Ref usunięty, proszę bardzo. Na forum jest w szczególikach ogólnych, a tematy z kosza mnie nie interesują. Ja nie mówię czy liczą się posty jako miernik szczerości czy staż, tylko piszę że skoro to miał być zysk tylko dla mnie z chętnych ode mnie to zarejestrowany bym był od dzisiaj a nie 4 lat, gdzie w spokoju przeglądałem forum i nie udzielałem nie potrzebnego głosu w różnych tematach Smile

A widzisz może nie być o nim dokładnie mowy bo może nikt się tak tym dogłębnie nie zainteresował, forum nie musi mieć wszystkiego, a jak coś nie jest na forum to nie musi być wcale ble i oszukiwać ludzi. Zresztą program jest prowadzony przez jeden z największych portali dotyczących mlm money.pl więc tak na pewno jest to "wadliwy program i nie wypłacalny". Wystarcz trochę zagłębić się w temat. Pozdrawiam i dziękuje za upomnienie dotyczące regulaminu!


RE: Money2Money - profesjonalny program partnerski, do którego nie potrzebujesz strony - rachman - 27-05-2015 14:18

Ty łaski nikomu nie robisz. Nie mi oceniać, zwróciłem uwagę a admin jak chce to coś z tym zrobi.

Tyle lat widzisz siedzisz tu niby a najczęściej łamany, najczęściej przez forumowiczów ganiany punkt łamiesz. Tak ciężko było napisać kilka postów i dopiero walić ref? Nie ma tygodnia by kogoś za to samo nie jechano bo to denerwuje a Ty po tylu latach bycia na forum nic sobie z tego nie robisz... Undecided

Mnie to rybka ale zasady obowiązują każdego nie uważasz? Ja już nie raz przepraszałem na różnych forach adminów bo coś zrobiłem na bakier z regulaminem, na klatę biorąc ostrzeżenia a nie wymyślając argumenty usprawiedliwiające, teksty że kosz Cię wali... Już nie jednemu zamknięto temat za refy mimo braku postów a Ty jakiś wyjątkowy jesteś?

Co do kosza... to było do niego zajrzeć bo wyszukiwarka też wyświetla tematy z kosza jakbyś nie wiedział... może byś zobaczył że każdy już tak znanych programów ma powyżej bo co jakiś czas ktoś o nim pisze. Każdy już go zna prawie. Moja rada więc jak chcesz łapać uczniów to zamieść temat o programie wprost że zostaniesz mentorem jak inni robią... tylko wpierw nałap postów. Oczywiście możesz mieć gdzieś także rady i zrobić po swojemu nadal ale licz się z tym że nie każdemu to się spodoba, co mnie nie dziwi przy tak nagminnych tego typu akcjach...


RE: Money2Money - profesjonalny program partnerski, do którego nie potrzebujesz strony - Kuban12 - 27-05-2015 14:27

(27-05-2015 14:18)rachman napisał(a):  Ty łaski nikomu nie robisz. Nie mi oceniać, zwróciłem uwagę a admin jak chce to coś z tym zrobi.

Tyle lat widzisz siedzisz tu niby a najczęściej łamany, najczęściej przez forumowiczów ganiany punkt łamiesz. Tak ciężko było napisać kilka postów i dopiero walić ref? Nie ma tygodnia by kogoś za to samo nie jechano bo to denerwuje a Ty po tylu latach bycia na forum nic sobie z tego nie robisz... Undecided

Mnie to rybka ale zasady obowiązują każdego nie uważasz? Ja już nie raz przepraszałem na różnych forach adminów bo coś zrobiłem na bakier z regulaminem, na klatę biorąc ostrzeżenia a nie wymyślając argumenty usprawiedliwiające, teksty że kosz Cię wali... Już nie jednemu zamknięto temat za refy mimo braku postów a Ty jakiś wyjątkowy jesteś?

Co do kosza... to było do niego zajrzeć bo wyszukiwarka też wyświetla tematy z kosza jakbyś nie wiedział... może byś zobaczył że każdy już tak znanych programów ma powyżej bo co jakiś czas ktoś o nim pisze. Każdy już go zna prawie. Moja rada więc jak chcesz łapać uczniów to zamieść temat o programie wprost że zostaniesz mentorem jak inni robią... tylko wpierw nałap postów. Oczywiście możesz mieć gdzieś także rady i zrobić po swojemu nadal ale licz się z tym że nie każdemu to się spodoba, co mnie nie dziwi przy tak nagminnych tego typu akcjach...

Ale pół tego co napisałeś jest w ogóle bez sensu, bo jakbyś przeczytał ze zrozumienie, to usunąłem ref linka, wziąłem to na klatę i podziękowałem ci za zwrócenie uwagi Smile Być może zauważyłeś w tym ironie, jednak wcale jej tam nie ma naprawdę. Aktualnie mój temat nie łamie go gdyż zastosowałem sie do twojego upomnienia i jak ty napisałeś wziąłem go na klatę Smile

To twoja opinia na temat tego sposób masz prawo ją wyrazić, jednak ja tu nawet nigdzie wcześniej nie oddałem argumentu usprawiedliwiającego łamanie regulaminu więc nie rozumiem o co ci chodzi naprawdę. Nie tylko ty potrafisz przyznać się do błędu ale wiele ludzi też, więc nie szukaj prowokacji i ironii tam gdzie jej nie ma, bo naprawdę, zrobiłem to na co zwróciłeś mi uwagę i podziękowałem ci jeszcze za to, regulamin czytałem 4 lata temu więc miałem prawo nie pamiętać go dziś. Skoro go każdy zna to czemu wcześniej piszesz że coś nie tak skoro nie ma go na forum. Pozdrawiam


RE: Money2Money - profesjonalny program partnerski, do którego nie potrzebujesz strony - rachman - 27-05-2015 15:12

Zwróciłem Ci uwagę że postów o tym programie już było... ktoś inny że masz refa i łamiesz tym regulamin. Na tym powinna etapie się dyskusja już skończyć, nie uważasz?

Serio nie wiem po co Ty to drążysz od samego początku. Reg mało kto zna, nie twierdzę że każdy go zna. O refach po iluś postach sam dowiedziałem się z uwag innych osób w postach łamiących ten punkt bo też dawno go nie czytałem już. To tak często się zdarza że nie sposób o tym nie wiedzieć. Skoro kilka lat tu jesteś to dziw bierze że samo do głowy Ci się to nie wryło jeszcze Wink Rozumiałbym gdybyś był nowy ale od lat siedzisz tu jak pisałeś i byłeś pewnie świadkiem nie raz podobnych uwag.

Nie wiem po co pisać mi o koszach, innym że dawno się zarejestrowałeś, że program jest wypłacalny i ok itd. w odpowiedzi na uwagi. To naprawdę nie ma nic do rzeczy. Dziękować nie musisz za uwagi, nie jesteśmy adminami by Ci bronić, każdy zwrócił uwagę na to co go irytuje i tyle - było zmienić co trzeba i nie komentować Wink celu tych odpowiedzi na uwagi nie rozumiem. Nie szukam prowokacji tylko nie zrozumiałem po co komentujesz czyjeś uwagi skoro z nimi się zgadzasz. Jak coś Ci wydaje się bez sensu to daj na priv bo szkoda naprawdę tej dyskusji prowadzić to Ci wyjaśnię prościej jak czegoś nie rozumiesz.


RE: Money2Money - profesjonalny program partnerski, do którego nie potrzebujesz strony - selfie - 27-05-2015 15:21

To może pokażesz screen tych 300 złotych co zarobiłeś w jeden dzień? Wink