Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W sprawie zkradzionego konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: W sprawie zkradzionego konta (/Temat-W-sprawie-zkradzionego-konta-11475)



W sprawie zkradzionego konta - rajmek126p - 06-08-2010 20:42

Proszę o przetłumaczenie

Cytat:Witam,ok 3 dni temu ktoś ukradł mi konto nie uzywałem zadnych złych oprogramowań(programow).Ktoś zmienił moj email.Czy można jakoś odzyskac konto?
Moje Ip:
Moj email:
Moje hasło:



RE: W sprawie ukradniętego konta - waski88 - 06-08-2010 20:45

napisz do lockerz


RE: W sprawie zkradzionego konta - rajmek126p - 06-08-2010 20:47

czy ty jesteś jakiś niepoważny? czy tylko nabijasz posty


RE: W sprawie zkradzionego konta - gaspare - 06-08-2010 21:33

Rajmek, pisze się skradzione Smile


RE: W sprawie zkradzionego konta - Admin - 06-08-2010 22:01

Nie koniecznie poprawnie stylistyczne ale na pewno zrozumieja o co chodzi

Hello, about 3 days ago someone stolen my lockerz account, i never use unoficial software. Someone change my email. Can i get my account back? My ip : My password: My email :


RE: W sprawie zkradzionego konta - Zythus - 09-08-2010 16:16

Przepraszam, że dopiero piszę, ale problemy z kompem i nie mogłem wbić na neta :f

Witam,ok 3 dni temu ktoś ukradł mi konto nie uzywałem zadnych złych oprogramowań(programow).Ktoś zmienił moj email.Czy można jakoś odzyskac konto?
Moje Ip:
Moj email:
Moje hasło:

Cytat:Hello, 3 days ago someone has stolen my account. I didn't used any unofficial software. Someone has changed my e-mail. Is there any way for me, to get my account back?
My IP:
My e-mail:
My password: