Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord (/Temat-Zarabiam-do-500zl-miesiecznie-w-100-PASYWNIE-Przeczytaj-poradnik-i-pobij-moj-rekord-114744)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - prelude - 28-05-2015 14:43

Dla osób, które jeszcze chciałyby ten "poradnik" przetestować....potwierdzam... zlicza 1/3 ruchu Smile surfik wygenerował przez 5 godzin oszołamiające....1,5 GR Smile normalnie..... lepiej odbierać maileBig Grin


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - lukaswu - 29-05-2015 08:47

Nigdy nie miałem sejfika chyba, ale... punkt - "4. Zarabiaj 20gr za każde 1000 wejść na naszą www! ZA KAŻDE 1000 wejść nie ważne czy UV czy nonUV!" czy zlicza każde wyświetlenie powtarzalne lub nie i za nie wypłaca czy już nie?? Bo jak tak to po co te rejestracje w hitelap itd. jak można włączyć pareset botów imacros w tym samym czasie oby komputer dawał radę (i razy xkomputerów) i wtedy taki sejfik nie wyciagnie na wypłaty Big Grin ?? ew. f5 jak nie musimy tam pozostać kilka sekund lub dać 10gr hindusom za1k...


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - xRevolution - 29-05-2015 09:17

Trzeba surfować tam, czy wystarczy dać swoją stronę?


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - egnaro - 29-05-2015 10:06

(29-05-2015 08:47)lukaswu napisał(a):  Nigdy nie miałem sejfika chyba, ale... punkt - "4. Zarabiaj 20gr za każde 1000 wejść na naszą www! ZA KAŻDE 1000 wejść nie ważne czy UV czy nonUV!" czy zlicza każde wyświetlenie powtarzalne lub nie i za nie wypłaca czy już nie?? Bo jak tak to po co te rejestracje w hitelap itd. jak można włączyć pareset botów imacros w tym samym czasie oby komputer dawał radę (i razy xkomputerów) i wtedy taki sejfik nie wyciagnie na wypłaty Big Grin ?? ew. f5 jak nie musimy tam pozostać kilka sekund lub dać 10gr hindusom za1k...

Nie zlicza powtarzalnych z jednego IP, a z zagranicy obcina bardziej niż z PL.


(29-05-2015 09:17)xRevolution napisał(a):  Trzeba surfować tam, czy wystarczy dać swoją stronę?

Wystarczy dodać kod z ramką na swojej stronie i generować na nią ruch.


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - prelude - 29-05-2015 10:30

Test zakończony.

Jeden blog z kodem.
1000 pkt w surfiku.
Czas wypstrykania tych pkt kilkanaście godzin.....
Zliczone w sejfiku 344 odsłony
ZAROBEK 3,44 GR Smile

Pomijam fakt kosztów pracy komputera/laptopa żeby te 1000 pkt zdobyć (można kupić to wychodzi jeszcze gorzej), ale podwójne zliczanie wejść to też MIT sejfikaSmile Możecie sobie przeliczyć ile blogów trzeba podpiąć i w ilu systemach żeby wyszła jakaś dniówka:]

3gr dostaje się za 1 klik w maila w qassa :X

Myślę, że temat można zamknąć Smile


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - FIHU - 29-05-2015 10:59

Wrzuciłem kod sejfika do siebie na surfa, na początku ładnie nabijało, sięgało nawet do 100 000 wejść dziennie, wczoraj osiągnąłem oszałamiające całe 15 000 wejść... czyli ładnie obcięte Big Grin


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - rachman - 29-05-2015 12:22

Na początku nawet 20 zł dziennie się udawało a teraz kilka groszy ty samym ruchem ciężko upsztykać facepalm Tragicznie spadły naliczenia jak stadko z zc wpadło na sejfik Wink


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - MrocznyKILL - 29-05-2015 17:28

(29-05-2015 08:47)lukaswu napisał(a):  Nigdy nie miałem sejfika chyba, ale... punkt - "4. Zarabiaj 20gr za każde 1000 wejść na naszą www! ZA KAŻDE 1000 wejść nie ważne czy UV czy nonUV!" czy zlicza każde wyświetlenie powtarzalne lub nie i za nie wypłaca czy już nie?? Bo jak tak to po co te rejestracje w hitelap itd. jak można włączyć pareset botów imacros w tym samym czasie oby komputer dawał radę (i razy xkomputerów) i wtedy taki sejfik nie wyciagnie na wypłaty Big Grin ?? ew. f5 jak nie musimy tam pozostać kilka sekund lub dać 10gr hindusom za1k...

Podejrzewam że przez takie wysoce przemyślane pomysłyfacepalm stało się z tą metodą co się stało...

Geniusze któż wpadli na tak cudowny pomysł wypłaty nie otrzymają to jasne (zastanawia mnie czy tacy geniusze uważają admina za idiotę czy sami są idiotami... jak sądzicie Idea beka) ale przy okazji i innym uprzykrzyli życie.


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - Adriano42 - 29-05-2015 18:00

(29-05-2015 17:28)MrocznyKILL napisał(a):  
(29-05-2015 08:47)lukaswu napisał(a):  Nigdy nie miałem sejfika chyba, ale... punkt - "4. Zarabiaj 20gr za każde 1000 wejść na naszą www! ZA KAŻDE 1000 wejść nie ważne czy UV czy nonUV!" czy zlicza każde wyświetlenie powtarzalne lub nie i za nie wypłaca czy już nie?? Bo jak tak to po co te rejestracje w hitelap itd. jak można włączyć pareset botów imacros w tym samym czasie oby komputer dawał radę (i razy xkomputerów) i wtedy taki sejfik nie wyciagnie na wypłaty Big Grin ?? ew. f5 jak nie musimy tam pozostać kilka sekund lub dać 10gr hindusom za1k...

Podejrzewam że przez takie wysoce przemyślane pomysłyfacepalm stało się z tą metodą co się stało...

Geniusze któż wpadli na tak cudowny pomysł wypłaty nie otrzymają to jasne (zastanawia mnie czy tacy geniusze uważają admina za idiotę czy sami są idiotami... jak sądzicie Idea beka) ale przy okazji i innym uprzykrzyli życie.

Tak już jest Undecided Człowiek udostępnia sposób na naprawdę fajne zarobki bez praktycznie żadnej pracy, ale znajdą się idioci, dla których i tak jest źle i szukają lepszego sposobu Idea Gratuluję Wam za zniszczenie naprawdę dobrego źródła dochodu Rolleyes


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - rachman - 29-05-2015 18:17

Mam nadzieję że MrocznyKILL zapamiętasz tą sytuację i jak coś nowego kiedyś się trafi nie wyjawisz na publiczne tego by znowu nie zniszczyły sępy tak zajebiaszczego źródełka.
Szkoda ze mimo tego co pisaliśmy jaki ruch jest zliczany zarzynali jak się dało. Można wszystko ale z głową... tylko coś w tej głowie trzeba mieć jak to dobitniej określił Adriano42. Już myślałem że jak to się utrzyma - mogło to być kilka stówek dodatkowych co miesiąc a teraz to ciężko parę groszy uzbierać będzie nawet na wartościowym ruchu Xpokerface