Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dotacja na działalność internetową - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Działalność gospodarcza (/Forum-Dzialalnosc-gospodarcza-387)
+--- Wątek: Dotacja na działalność internetową (/Temat-Dotacja-na-dzialalnosc-internetowa-114714)



Dotacja na działalność internetową - unforgivable - 26-05-2015 14:20

Witam. Chciałbym otworzyć stronę internetową na której osoby zainteresowane będą płacić opłatę za możliwość skorzystania z serwisu, wrzucenie czegoś. Użytkownicy zarejestrowani tego serwisu także będą mogli zarabiać na niej pomagając innym w tym co inni wrzucili na stronę. Pytanie zasadnicze, czy na taką formę działalności przysługuje dofinansowanie na założenie DG z Urzędu pracy?


RE: Dotacja na działalność internetową - lukaswu - 26-05-2015 14:34

Nie wiem czy na założenie działalności to przejdzie, ale widzę Bas Tajpan np. wziął na teledysk z programu "młodzież w działaniu" wiec jak nie na założenie to już później jak założysz możesz z tego programu wziąć dofinansowanie o ile jeszcze to działa (2013) Wink




RE: Dotacja na działalność internetową - Nimfo - 08-09-2015 16:07

Zalezy w jakim wojewodztwie jestes kazde ma swoje ograniczenia jesli przedstawisz dokladny przejrzysty plan to ktoz wie jaka komisja bedzie oceniac jesli zaakceptuja to i tak napewno bedziesz mial rozmowe z komisja ;x

Ps teledysk zajebisty ;D


RE: Dotacja na działalność internetową - andolek2 - 15-09-2015 19:54

Witam , Z tego co się orientuję to raczej mała jest możliwość abyś coś dostał, dotację dostaję więcej firm które wykonują jakąś czynność np mechanika etc , tam kupisz sprzęt warsztatowy itd , a tak na serwis to nie wiem za bardzo , mogę się mylić to jest moje zdanie.


RE: Dotacja na działalność internetową - kafu777 - 19-12-2015 23:30

Też sądzę że szanse na dofinansowanie takiej działalności są małe, chociaż jak dla mnie jest to absurdalne trochę.

Ja chciałem kiedyś dotacje na serwis z domenami i hostingiem jakieś 4 lata temu, nie znałem osoby która niedostała by kasy wtedy.. No i oczywiście ja nie dostałem... powstało ponad 1000 firm remontowo-budowlanych z czego obecnie działa ze 100 (dotyczy świętokrzyskiego).

Myślę że nie dostałem ponieważ szanowna komisja nie bardzo wie co to domena czy hosting.
Także u Ciebie może być podobnie.

Znam jednak firmy które dostały dofinansowanie na działalność internetową ale raczej nie z UP, najlepiej zlecić pozyskanie środków unijnych jakiejś firmie która się tym zajmuje, będą wtedy większe szanse powodzenia.


RE: Dotacja na działalność internetową - mandez - 21-01-2016 08:37

Wszystko zależy od tego jak napiszesz wniosek, jeśli wytłumaczysz Pani urzędniczce że pieniądze wydasz rozsądnie a twój biznes jest realny, nie powinno być problemu. Jeśli napiszesz coś czego ona nie rozumie to szanse są małe.