Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat (/Temat-Poradnik-Dobre-zarobki-dlugotrwaly-automat-114690)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - rozekrr - 31-05-2015 16:47

A mi też jakoś nie idzie. Od 24h tylko 4 leady i jakoś mało ludzi wykonuje ofertę.
Tekst mam raczej dobry, bo pisany własny na wzór z poradnika.

@[zjadamkredki] może jakieś screeny dniówek? Serwisy tylko z poradnika? Bo nie uwierzę Big Grin

P.S. Ja dodałem również chyba na 4 serwisy z po za poradnika.


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - zjadamkredki - 31-05-2015 16:51

(31-05-2015 16:47)rozekrr napisał(a):  A mi też jakoś nie idzie. Od 24h tylko 4 leady i jakoś mało ludzi wykonuje ofertę.
Tekst mam raczej dobry, bo pisany własny na wzór z poradnika.

@[zjadamkredki] może jakieś screeny dniówek? Serwisy tylko z poradnika? Bo nie uwierzę Big Grin

P.S. Ja dodałem również chyba na 4 serwisy z po za poradnika.


Wcześniejsze zarobki wstawiałem jak mi się poradnik zwrócił. Teraz jak konkurencja duża to i konwersja kiepska, ale ofensywnie do przodu.

[Obrazek: 2DUCQ6.jpg]

Serwisy na jakich działam są spoza poradnika


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - rozekrr - 31-05-2015 16:52

No widzisz czyli konkurencja niszczy zarobki Big Grin

A już myślałem że ja coś robię źle, dziwne że nawet na własnych wyszukanych serwisach nie konwertuje prawie nic...


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - zjadamkredki - 31-05-2015 16:56

Jakby idioci nie spamowali to by ładnie szło...


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Tyrkijt - 31-05-2015 17:00

@[zjadamkredki] : Takie są suby Tongue Każdy orze jak może, nie ważne, że ludzie na tym tracą Tongue


Przygoda z poradnikiem u mnie wygląda póki co tak:
[Obrazek: 29shql.jpg]


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - zjadamkredki - 31-05-2015 17:03

Ale tracą na tym również Ci co stosują metodę deb*lnego spamu.

Często spotykałem się z tym, że nawet przykładowego tekstu ScroX'a nie zmienili facepalm


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Tyrkijt - 31-05-2015 17:05

Oni nie mają o tym pojęcia, kupili poradnik i nic nowego nie wymyślą.
Kopiuj/wklej. Tak jest według nich najprościej i wydaje im się, że na tym zarobią miliooony Big Grin Niestety, serwisy z poradnika już bardzo wypalone przez takie działania więc trzeba szukać czegoś nowego, a o dobre ciężko.


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - rozekrr - 31-05-2015 17:11

Dlatego uważam że dla takich debi*i nie warto sprzedawać poradnika, bo wiadomo że będzie kopiuj/wklej. Tak było od zawsze. Poradnik należy sprzedać osobie która coś już zarobiła aby nikt na tym nie tracił. A jak kupują go "świeżaki" to mamy efekty, jakie mamy Smile


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - broofie - 31-05-2015 17:11

(31-05-2015 16:56)zjadamkredki napisał(a):  Jakby idioci nie spamowali to by ładnie szło...
To nie wina "spamujacych idiotów" ze nisza się wypala, tylko autora który sprzedaje nieograniczona ilość poradnikow.


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Tyrkijt - 31-05-2015 17:13

Broofie, to również ma ogromny wpływ. Jednak kopiuj/wklej bardzo niszczy nisze.
Dlatego są dwa powody wypalania się.
1. Nieograniczona ilośc "niby" 10 sztuk do sprzedania/
2. Osoby spamujące kopiuj/wklej.

Na sendfile na 100 wejśc, 91 pobrań poradnika. Więc albo ktoś sobie robi jaja i pobiera albo to wałek.