Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat (/Temat-Poradnik-Dobre-zarobki-dlugotrwaly-automat-114690)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Tyrkijt - 30-05-2015 22:58

Zakupiłem, zrobiłem, czekam na efekty.


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - rozekrr - 31-05-2015 07:27

Jak tam Wam idzie?


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Tyrkijt - 31-05-2015 07:39

wiadomości są, 13 UV, 0 leadów.


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - rozekrr - 31-05-2015 07:53

U mnie podobnie lipa na całego, główne serwisy z poradnika już przesączone, ludzie piszą żeby frajerów szukać gdzieś indziej.
Niestety ale chyba za dużo osób nabyło poradnik, 5 to max, według mnie.

Co z tego że są inne serwisy, skoro popularność mają znikomą.


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - ScroX - 31-05-2015 08:06

(31-05-2015 07:53)rozekrr napisał(a):  U mnie podobnie lipa na całego, główne serwisy z poradnika już przesączone, ludzie piszą żeby frajerów szukać gdzieś indziej.
Niestety ale chyba za dużo osób nabyło poradnik, 5 to max, według mnie.

Co z tego że są inne serwisy, skoro popularność mają znikomą.

Posłuchaj, Oboje jesteście tak narwani że po prostu ręcę opadają , Wasze podejście wygląda mniej więcej tak - Kupie poradnik a pieniążki na konto będą same wpadać. Tu trzeba użyć trochę głowy i rozsądku, Co do wejść i brak leadów to żależy głównie od atrakcyjności "treści" lub po prostu daj temu czas aż to sie ustatkuje i automat będzie normalnie funkcjonował.

Mało popularne ? Daj sposób z tych najmniej popularnych można najwięcej kasy zgarnąć. Nie wiem po co kupujecie poradniki jak nawet nie chcecie przy nich myśleć i pracować, Automat musi się zbudować a wy po godzinie chcecie kokosy.
Zresztą byłyby jakbyście nie gadali że miejsca "poza poradnika" są mało znane.

Po prostu szkoda gadać facepalm


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Tyrkijt - 31-05-2015 08:09

Nie wiem dlaczego się do mnie teraz przyczepiłeś, zachowujesz sie jakbym Ci rodzine krzywdził. Tongue
Nie napisałem nic złego, zacząłem pracować, podałem statystyki. Poradnik jak najbardziej mi się zwróci, są już 2 leady. Smile Rozrekrr zapytał jak idzie - odpisałem. Tyle Smile


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - rozekrr - 31-05-2015 08:12

Uj widzę niedziela lewwą nogą zaczęta u ScroXa, a wydawałeś się takim miłm człowiekiem Smile
Nie rzucaj się tak jak 4 literowa rzecz w trawie jak by Cię ktoś atakował.

Ze sposobu mam 3 leady na ponad 30 wejść, także nie pisz że trzeba pracować itp. bo dzieckiem nie jestem i to doskonale wiem.

Piszesz że potrzeba czasu na zarobki aż automat się wyrobi, a nie zważyłeś na to że może nie każdy chce ten automat uzyskać, a woli lepsze dniówki codzienną pracą? No właśnie... Dlatego zamiast się oburzać (w sumie nie wiem na co) to daj na luz Smile


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - szy1sw - 31-05-2015 08:38

Pytania:
-czy jest to zarabianie na treści xxx/ogłoszenia/chaty?
-można na jutro zarezerwować?


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - ScroX - 31-05-2015 08:53

(31-05-2015 08:09)Tyrkijt napisał(a):  Nie wiem dlaczego się do mnie teraz przyczepiłeś, zachowujesz sie jakbym Ci rodzine krzywdził. Tongue
Nie napisałem nic złego, zacząłem pracować, podałem statystyki. Poradnik jak najbardziej mi się zwróci, są już 2 leady. Smile Rozrekrr zapytał jak idzie - odpisałem. Tyle Smile

No faktycznie trochę się już dzisiaj zirytowałem przez niektóre osoby więc taka wrogość mi wyszła Big Grin Jak najbardziej przepraszam Wink

(31-05-2015 08:12)rozekrr napisał(a):  Uj widzę niedziela lewwą nogą zaczęta u ScroXa, a wydawałeś się takim miłm człowiekiem Smile
Nie rzucaj się tak jak 4 literowa rzecz w trawie jak by Cię ktoś atakował.

Ze sposobu mam 3 leady na ponad 30 wejść, także nie pisz że trzeba pracować itp. bo dzieckiem nie jestem i to doskonale wiem.

Piszesz że potrzeba czasu na zarobki aż automat się wyrobi, a nie zważyłeś na to że może nie każdy chce ten automat uzyskać, a woli lepsze dniówki codzienną pracą? No właśnie... Dlatego zamiast się oburzać (w sumie nie wiem na co) to daj na luz Smile

No chyba nadal jestem, ale jak mówisz chyba lewą nogą wstałem, po prostu nie wyobrażacie sobie niektórych ludzi.. Zaraz dojdzie do tego że będę musiał im czytać poradniki bo nie będą wiedzieć jak się czyta.
ja rozumiem czasem rożne sytuacje no ale niektórzy to aż trochę przesadzają. Smile Więc na was trochę się to odbiło wiec zwracam honor i przepraszam Wink

(31-05-2015 08:38)szy1sw napisał(a):  Pytania:
-czy jest to zarabianie na treści xxx/ogłoszenia/chaty?
-można na jutro zarezerwować?

- Przecież nie powiem Ci na czym to polega bo zdradzę połowe poradnika.
- Z takimi zapytaniami proszę na pw.


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Nupek369 - 31-05-2015 12:49

Kupiłem wczoraj, sposób znałem, jednak ten jest zmodernizowany tak, że moim zdaniem powinno wpadać więcej leadów. Wink

Mam nadzieję, że autor zakończy wkrótce sprzedaż, bo tu konkurencja odgrywa dużą rolę. Zabieram się do roboty i mam nadzieję, że koszt poradnika się zwróci. Huh