Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat (/Temat-Poradnik-Dobre-zarobki-dlugotrwaly-automat-114690)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Scientist. - 30-05-2015 15:19

Poradnik dokładnie przeczytałem i postanowiłem napisać parę słów, na chwilę obecną zapowiada się na prawdę solidnie i przedstawia realny sposób na stworzenie automatu z którego mam nadzieję będę czerpać niezłe zyski Smile Pomysłu nie znałem wcześnie i jestem mile zaskoczony Smile Ja polecam Smile


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - ScroX - 30-05-2015 16:31

Dzięki Wink Trzymam kciuki za twoje zarobki !


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Scientist. - 30-05-2015 16:50

Godzinka roboty.
Już 1 lead.
A jak autor pisze to jest automat, więc non stop leady mogą wpadać.


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - .::Nicko::. - 30-05-2015 16:53

Zarobki na chwilę obecną
[Obrazek: 264t1f9.jpg]

Trochę zjebał**, bo konwersja powala na nogi (mogłem posłuchać się rad Scrox'a),
lecz zrobiłem po swojemu i takie oto efekty Jerk2


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - evenixx - 30-05-2015 16:54

Moge zarezerwowac poradnik ? Big Grin


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - ScroX - 30-05-2015 17:19

(30-05-2015 16:54)evenixx napisał(a):  Moge zarezerwowac poradnik ? Big Grin

Jak najbardziej tak Smile Poszła wiadomość na priv Smile


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - jurbox - 30-05-2015 18:04

Rezerwuje jutro wpłacę hajs.


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - rozekrr - 30-05-2015 18:15

Poradnik mam zaszczyt testować. Powiem tak zarobić się da z pewnością co przedstawiają ludzie wyżej, jednak jest jedna uwaga.

Ogranicz ilościowo sprzedaż, gdyż wiele osób z poradnika wie już o co chodzi i pisze to jasno. Pobierając poradnik liczba pobrań wskazywała na 15, jeżeli to prawda (a nie wątpię) to już dużo. Miejsc do promocji nie przybywa niestety każdego dnia, a jeżeli będzie sporo więcej osób to ludzie przestaną wykonywać zadanie.

Pozdrawiam.


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - PETERILLUSION - 30-05-2015 18:28

Rezerwuje jutro wplacam $ Wink


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Mercz - 30-05-2015 18:33

(30-05-2015 18:15)rozekrr napisał(a):  Poradnik mam zaszczyt testować. Powiem tak zarobić się da z pewnością co przedstawiają ludzie wyżej, jednak jest jedna uwaga.

Ogranicz ilościowo sprzedaż, gdyż wiele osób z poradnika wie już o co chodzi i pisze to jasno. Pobierając poradnik liczba pobrań wskazywała na 15, jeżeli to prawda (a nie wątpię) to już dużo. Miejsc do promocji nie przybywa niestety każdego dnia, a jeżeli będzie sporo więcej osób to ludzie przestaną wykonywać zadanie.

Pozdrawiam.

Jeżeli plik jest na sendfile (nie jestem pewny, dopiero kupuje) ilosc pobrac nie jest unikatowych, ktos mogl kliknac 2 razy / pobrac drugi raz, bo mial blad i tak dalej.