Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat (/Temat-Poradnik-Dobre-zarobki-dlugotrwaly-automat-114690)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - ScroX - 01-06-2015 14:55

(01-06-2015 14:05)Mercz napisał(a):  Ostatnio mam problem z leadami, ale zobaczymy, może automat się ustatkuje Smile o poradniku nic złego nie powiem, ale coś mi sie zdaję, że ktoś mógł zakupić i dać też znajomym, bo konwersacja ni stąd ni zowąd spadła :/

Myślę że ustatkuje i będzie wszystko okej.
Dlatego też to jest ostatni poradnik który sprzedaje każdemu, od teraz sprzedasz będzie dostępna tylko dla osób pewnych i zaufanych.


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - banipunz - 01-06-2015 16:52

(01-06-2015 14:55)ScroX napisał(a):  
(01-06-2015 14:05)Mercz napisał(a):  Ostatnio mam problem z leadami, ale zobaczymy, może automat się ustatkuje Smile o poradniku nic złego nie powiem, ale coś mi sie zdaję, że ktoś mógł zakupić i dać też znajomym, bo konwersacja ni stąd ni zowąd spadła :/

Myślę że ustatkuje i będzie wszystko okej.
Dlatego też to jest ostatni poradnik który sprzedaje każdemu, od teraz sprzedasz będzie dostępna tylko dla osób pewnych i zaufanych.

Hmm, kim jest osoba pewna i zaufana? Xpokerface


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Scientist. - 01-06-2015 18:24

Jak widać teraz się przekonujemy że ilość osób to duże znaczenie.
http://scr.hu/268o/ohyfb

Może się to zmieni Smile


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Mercz - 01-06-2015 18:28

U mnie to samo Scientist, ale zobaczymy jeszczeWink


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - zjadamkredki - 01-06-2015 18:34

To coś słabo się staracie Big Grin

[Obrazek: FyQiyJ.jpg]


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - full2000 - 02-06-2015 12:22

Popracowalem chwile z poradnikiem
[Obrazek: 88p0a6.jpg]
Dodam ze wczesniej nie mialem zadnej stycznosci z subami.

Moim zdaniem sam poradnik również jako "automat" pozostawia wiele do życzenia a ilość sprzedawanych sztuk powinna zostać ograniczona do max 10.


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Xerath - 02-06-2015 12:37

wczoraj przybyło pare osob i konwersacja spadła ale dziś <3 http://scr.hu/3fvu/rz7dy


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - ScroX - 02-06-2015 19:06

Za mało masz wejść , coś zle zrobiłeś Wink Powtórz wszystko jeszcze raz i dodaj od siebie jakieś "miejsca" Smile

Ostatnia sztuka !
W Sprzedaży pozostała jedna sztuka poradnika ! Kto pierwszy ten lepszy !



RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Mercz - 02-06-2015 19:08

Scrox odpiszesz PW?Wink


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - ScroX - 02-06-2015 19:15

Odpisane ! Big Grin

Ostatnia sztuka !
W Sprzedaży pozostała jedna sztuka poradnika ! Kto pierwszy ten lepszy !