Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat (/Temat-Poradnik-Dobre-zarobki-dlugotrwaly-automat-114690)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


[Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - ScroX - 25-05-2015 22:13

Opis
Nad poradnikiem osobiście pracowałem ponad 2 tygodnie, testując wydajność uzyskanego automatu, Poradnik głównie opiera się na bardzo łatwym zarobku generującym ciągły ruch a co za tym idzie zarobki.Przy początkowej pracy poświęciłem około 1-2 godziny czasu, a przez następne 2 tygodnie zasadniczo nie wykonywałem żadnych prac związanych z opisywanym sposobem, efekt był dosyć zadowalający.Każdego dnia na nasze konto wpadało od 2 do 10 leadów ( BEZ PRACY ) co daje niesamowity efekt, ważne zaznaczenia jest to że przez owe 2 tygodnie nie było dnia żebym nic nie zarobił.To sama kwestia automatu a sposób pozwala nam pracować CODZIENNIE efektem tego powinny być dniówki od 30 do nawet 100 zł + Coraz większy automat. Sposób opisywany w poradniku nie dotyczy pracy na Facebooku !

Dowody Zarobku

(Dowód ten przedstawia zarobek łączny uzyskany z SAMEGO automatu po 2 tygodniach oczekiwania )
[Obrazek: deagx3.png]

(Dowód ten przedstawia zarobek jednego dnia, przy intensywniejszej pracy )
[Obrazek: 33f42tg.png]

Cena
65 zł.
Na życzenie Tutora cena zostaje pomniejszona.

Dodatkowo
Poradnik przeznaczony jest dla osób niedoświadczonych jak i średnio doświadczonych !

Pomoc Techniczna & Zwrot Gotówki
Oferujemy całodniową pomoc techniczną związaną z poradnikiem, pomagamy - doradzamy, tak aby każdemu użytkownikowi zwrócił się z nadwyżką zakupiony poradnik
Zwrot Gotówki - Oferujemy 50% zwrot w przypadkach gdy kupującemu nie zwróci się wydana kwota w ciągu 10 dni.



RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - nitram - 27-05-2015 19:29

Recenzja
Poradnik dobrze opisany zawiera 3 strony napisane w wordzie, ciężko napisać co to jest nie ujawniając szczegółów, ale myślę że mogę napisać nie są to hacki ani doładowania, nie działamy na youtube ani na facebooku.
Sama metoda była mi znana, jednak tutaj jest przedstawiona w trochę odświeżonej wersji, warto zaznaczyć że sposób działania tą metodą jest również opisany w strefie wtajemniczonych tutaj na forum.
Dla nowych jak najbardziej tak, dla wyjadaczy sposób powinien być znany.
Co do automatu to faktycznie może zadziałać, ale trzeba doglądać od czasu do czasu żeby osiągnąć płynność.

Cena ? trochę za duża jednak przy odpowiedniej pracy na pewno ją odrobimy szybko.



RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - zjadamkredki - 27-05-2015 19:59

Poradnik zakupiłem, może to głupie, ale wcześniej na podobny sposób nie wpadłem. Autor podał sporo miejsc gdzie możemy promować swoją niszę, także o zyski się nie boję Wink Dodatkowo dostałem fajne zastosowanie pewnego narzędzia, które przyda mi się nie tylko teraz, ale i na przyszłość w automatyzacji swojej pracy Wink


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - szyweg - 27-05-2015 20:20

Również kupiłem poradnik. Jest to już drugi poradnik jaki kupuję od ScroX'a pierwszy odrobiłem bez problemu. Co do jakiejś konkretniejszej recenzji to na pewno napiszę jak popracuję z poradnikiem i pojawią się pierwsze efekty Smile A co do samego poradnika, pomimo iż mam dostęp do SW to albo tego nie znalazłem albo mnie to mało zainteresowało, ogólnie poradnik wydaje się dość ciekawy Smile


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - ScroX - 27-05-2015 20:37

Dzięki wielkie za recenzję ! Smile Mam nadzieję że zarobki będą dopisywać, oczywiście oferuję ciągłą pomoc tak aby każdy swoje zarobił i był zadowolony Smile


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - siuvax - 27-05-2015 20:40

nitram, czy jest to jeden ze sposobow opisywanych w poradnikach AnnaKa?


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - EpicBlank - 27-05-2015 20:45

Napisałem na pw ^^


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - ScroX - 27-05-2015 20:55

(27-05-2015 20:45)EpicBlank napisał(a):  Napisałem na pw ^^

Już odpisane Wink


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Damkofr - 28-05-2015 00:10

Jak jest w kwestii moralnej bo to jednak suby sms?


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Voldir - 28-05-2015 01:04

Poszło PW Smile