Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sub Sms Kodowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Sub Sms Kodowanie (/Temat-Sub-Sms-Kodowanie-114687)



Sub Sms Kodowanie - bllixu - 25-05-2015 22:01

Witam od 4 dni siedze po 12h przed kompem spamujac gdzie tylko sie da . Wyrabiam przy tym od 150-200 wyswietlen dziennie.Do tej pory ani jednego leada , mam pytanie do bardziej doswiadczonych czy mozna cos ugrac na sub smsach bez znajomosci kodowania czyt. wlasnego programu?


RE: Sub Sms Kodowanie - zjadamkredki - 25-05-2015 22:12

Może nie jestem jakoś doświadczony, ale wiem, że na subach można wyciągać naprawdę dobre dniówki bez jakichkolwiek programów - wystarczy dobra nisza Wink


RE: Sub Sms Kodowanie - Goldes - 25-05-2015 22:32

Dobry pomysł, przekonujący tekst i uwier że da się dużo ugrać. 200 wyświetleń dziennie przy 12 godzinnym spamie to coś musi być nie tak chyba że spamujesz po wymarlych forach. Zmień sposób promocji tekst program dopasuj do grupy odbiorców i ewentualnie miejsce zmień i efekty powinny być.


RE: Sub Sms Kodowanie - bllixu - 26-05-2015 11:07

ale powiedz mi czy znasz lepsze miejsce niz youtube czy fb?


RE: Sub Sms Kodowanie - domin_dz - 26-05-2015 12:06

Nie chodzi o portal tylko o to w jakich miejscach i z jakim tekstem umieszczasz swoją promocję.


RE: Sub Sms Kodowanie - jagan - 26-05-2015 12:48

Spam to spam, spamu nie można sprecyzować raczej w jaki target się celuje bo jak sama nazwa mówi to jest masowe wysyłanie wiadomości/treści do dowolnego odbiorcy. Promuj programy którymi może się zainteresować każdy bez względu na wiek itd. jeśli chodzi o miejsce to myślę że grupy owszem są wypalone ale w zależności co promujecie - doładowania raczej już nie przechodzą, wypróbuj coś nowego, nie leć na łatwiznę, pomyśl chwilę a na pewno lampka w głowie się zaświeci Smile