Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne - początek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje binarne - początek (/Temat-Opcje-binarne-poczatek-114682)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Opcje binarne - początek - Critical - 25-05-2015 19:50

Witam serdecznie forumowiczów.

Postanowiłem założyć dziennik pracy, dzięki któremu mam nadzieję nauczę się systematyczności i będę tutaj dodawać 1 wpis na dzień.


Zacząłem przeglądać dział Opcje Binarne i szczerze powiedziawszy bardzo mnie to zaciekawiło, przyjrzę się bliżej temu już jutro (dzisiaj już brak czasu). Natchnąłem się na szereg poradników więc lektura jest naszykowana. Nie jestem pełnoletni a do osiemnastki jeszcze trochę czasu, to z tej okazji zacznę szykować konto demo na którym spróbuję swoich sił z Opcjami po wcześniejszym przeczytaniu dokładnie lektury na ten temat.

Wstęp uważam za zakończony więc to tyle na dziś.
Do usłyszenia


Opcje binarne - początek - Critical - 26-05-2015 16:20

Witam.

Dzisiaj poświęciłem czas opcjom binarnym, przeczytałem podstawy i poradniki. Niektórych rzeczy jeszcze nie rozumiem, lecz z każdym dniem mam nadzieję będzie lepiej. Założyłem konto na 24option z myślą o koncie demo, ale dowiedziałem się że trzeba wpłacić depozyt którego na chwilę obecną nie chcę wpłacać. Plus tej sytuacji jest taki że porozmawiałem z miłą panią z supportu 24option, niejaką Słowianką? Świetnie mówiła po polsku i poopowiadała mi nieco o opcjach oraz o swoim życiu i studiach. Równa babka.

Wracając do tematu: założyłem konto demo na optiontrade i przepuściłem większość kasy zostawiając 350 zł kapitału w celu urzeczywistnienia gry. Pobrałem także MetaTrader4 oraz strategię fibonacciego? Muszę jeszcze o tym poczytać i się douczyć. Dziś z 350 zł zostało mi 190 zł. Grałem nierozważnie niestety.

Gdzieś o 14:30 było bazowe zamówienie środków trwałych(kalendarz ekonomiczny) minutę przed waluty usd w ciągu sekundy skakały jak szalone. Jeden poleciał do góry i wtedy zainwestowałem na 60sec i to był mój błąd. Jutro mam nadzieję że będzie lepiej.

Zostały dziś jeszcze 2 otwarte pozycje, chociaż szczerze wątpię że coś wejdzie:
[Obrazek: kZh9JLn.jpg?1]

Poradzi ktoś jak lepiej grać? Tzn. na 60 sec czy 5 minut a może godzina?


RE: Opcje binarne - początek - bllixu - 26-05-2015 16:41

Nigdy nie inwestujcie na giełdzie jezeli nie wiecie gdzie cena pojdzie na 100% wyznacz cel kiedy wchodzisz na rynek kiedy wychodzisz z rynku i trzymaj sie tradingplanu. Ostatnio zaliczyłem porzadnego margin calla , teraz staram sie na sub sms wyrobic chociaz depo wysokosci 200zl aby moc znow zaczac grac na forex jesli jestes zainteresowany razem z kumpelm tworzymy grupe na fb gdzie znajduja sie tylko profesionali gracze opisy oraz analizy wykresow.


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 26-05-2015 16:45

bllixu która platforma oferuje 200 zł depozytu?


RE: Opcje binarne - początek - selfie - 26-05-2015 17:03

(26-05-2015 16:45)Critical napisał(a):  bllixu która platforma oferuje 200 zł depozytu?

On mówi o forexie przy OB minimum to bodajże te 300 zł.


RE: Opcje binarne - początek - goscyniok - 26-05-2015 18:25

Moja rada a sam jestem poczytującą jeszcze bez sukcesów na ob graj na dłuższym interwale czasowym od 15 minut w górę

PS Będę obserwował twoje poczynania


RE: Opcje binarne - początek - selfie - 26-05-2015 18:37

(26-05-2015 18:25)goscyniok napisał(a):  Moja rada a sam jestem poczytującą jeszcze bez sukcesów na ob graj na dłuższym interwale czasowym od 15 minut w górę

PS Będę obserwował twoje poczynania

Dokładnie 60 sekundowym bliżej do hazardu niż inwestycji Big Grin


RE: Opcje binarne - początek - bllixu - 26-05-2015 19:47

na 60 sekundowym nic nie ugrasz uwierz mi , musisz patrzec szerzej na h1 i h4 chcialbym napisac poradnik w dziale sprzedam ale nie mam 50 postów i pewnie same negatywne komenatrze dostane ze wzgledu na posty , jednakże jezeli ktokolwiek jest zainteresowany powaznym zarabianiem na forex lub ob smialo mozna do mnie pisac na pw . Chetnie sprzedam poradnik ktory po ZROZUMIENIU! gwaratnuje wygrana , mozna pisac w sprawie porad na poczatek aby potwierdzic moja wiedze Wink


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 26-05-2015 20:03

Dziękuje za rady.
Chętnie bym kupił, niemniej jednak wolę nauczyć się podstaw i wszystkiego od początku. Czytałem inne forum o opcjach binarnych i dzienniki użytkowników - pełno wykresów strategii nie wiadomo czego, szybko się można pogubić.


RE: Opcje binarne - początek - bllixu - 26-05-2015 20:07

dokladnie najwazniejsze jest dobrze zaczać od popczatku, jezeli zle zaczniesz to bedziesz w "czarnej dziurze forexowej"