Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) (/Temat-Inwestycja-BTC-wyplacaja-od-kilku-lat-114662)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - Styler - 20-11-2015 12:08

To nie jest rozwijanie kopalń tylko kupowanie. Jak masz poziom 1 i kupisz poziom 2 to 1 nie zamienia Ci się na 2 tylko wtedy masz i jeden i drugi.


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - rachman - 20-11-2015 17:32

@Mateusz Buga Czego krzyczysz? Potrafię czytać ze zrozumieniem i nadal twierdzę że Twoje rozumowanie jest ok ale nie znaczy że nie ryzykowne i nie dla każdego.
Jeden weźmie kredyt by kupić dziesiątki BTC i wpakować w program by "nie tracić czasu" a drugi będzie od najmniejszej kopalni bez wkładu własnego sobie ciułać i rozwijać - tracąc czas ale nigdy pieniędzy. Ktoś inny zainwestuje trochę i będzie sobie rozwijać. To nie głupota, nie strata czasu - to rozsądek lub jak ktoś woli dopasowanie swoich możliwości do sytuacji. Też czytaj ze zrozumieniem o co mi chodzi.

Twoja logika o stracie czasu jest ok, ale zapominasz że to nie bank i funduszu gwarancyjnego tu nie ma który w razie upadku Ci wypłaci cokolwiek. Obowiązuje święta zasada inwestora - możesz zarobić dużo albo stracić tyle ile włożyłeś więc - zawsze inwestuje się tyle na ile można sobie pozwolić, tyle by w razie utraty tego nie płakać za bardzo. Każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. KAŻDA. Mniejszym lub większym. Chcesz ryzykować to ryzykuj, inni tak robią zyskują lub tracą. Przecież nikt Ci nie broni. Wręcz przeciwnie, życzę powodzenia.


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - Styler - 17-01-2016 12:50

Czy wchodził ktoś może ostatnio na ore-mine? Wygląda na to, że mamy przykrą niespodziankę.


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - mikuss - 17-01-2016 13:03

(17-01-2016 12:50)Styler napisał(a):  Czy wchodził ktoś może ostatnio na ore-mine? Wygląda na to, że mamy przykrą niespodziankę.

beznadziejnie zaczyna się ten przestępny rok
rdp padło, teraz ore-mine ale kto wszedł w odpowiednim momencie ten swoje zarobił Smile


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - DorszGaming - 17-01-2016 13:06

Nosz ku*wa, na święta trochę zainwestowałem 4


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - mikuss - 17-01-2016 13:13

(17-01-2016 13:06)DorszGaming napisał(a):  Nosz ku*wa, na święta trochę zainwestowałem 4

ja też ale 2014/2015 przez 12 miesięcy dość dobre ROI wyszło bo jeszcze z poleconych trochę powpadało Smile


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - patryk006 - 17-01-2016 16:32

(17-01-2016 13:06)DorszGaming napisał(a):  Nosz ku*wa, na święta trochę zainwestowałem 4


bo promocja była ? przecież to był pierwszy sygnał, że coś jest nie tak Big Grin, ja tam się cieszę, przez święta wypłaciłem jakieś 0.2 bo refy wrzucały jak głupie
sam zaryzykowałem jeszcze 0.11 dodatkowo (2 kopalnie po 0.055), jakbym wypłacał wszystko to bym miał ponad 0.3.

Ale i tak nieźle zarobiłem w ostatnim miesiącu, szkoda że padło bo miałem już ładną kopalnię


jakby ktoś się zastanawiał, obrazek że usa zajęło stronę to na 99,9% fake


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - rachman - 17-01-2016 19:31

Też dokupiłem w promocji 2 większe kopalnie, refy zainwestowały, zbierałem na jeszcze większą kopalnię dlatego nie wypłacałem. Szkoda no ale i tak swoje wyciągnąłem i inwestowałem już tylko urobek. Najlepsza strona padła i buba. Gdzie teraz inwestować jak wszystko takie "młode"... Wink


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - Styler - 17-01-2016 20:11

Poszukiwania kolejnej ostoi BitCoina trwają, więc nie traćcie nadziei!


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - DorszGaming - 17-01-2016 20:15

No dobra, mam troche BTC na koncie ale sobie poczekają Jerk