Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) (/Temat-Inwestycja-BTC-wyplacaja-od-kilku-lat-114662)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - CemZ - 05-06-2015 20:44

U mnie poziom drugi kopalni czeka na rozbudowę...

(02-06-2015 23:22)patryk006 napisał(a):  zasadniczo płacisz nie za ilość wysłanych btc tylko za wielkość danych, jeżeli masz dużo małych wpłat ... co innego jeżeli wysyłasz z jednego adresu, z jednej transakcji 0.01, a co innego jak w 10 transakcjach dostałeś na ten adres po 0.001 , wtedy ilość danych do przesłania jest dużo większa, dodatkowo jest mniejszy priorytet dla transakcji poniżej 0.01 dlatego domyślnie chce większej opłaty niż 0.0001

Dzięki za wyjaśnienia. Czy przypadkiem opłaty nie nalicza za przelew powyżej 0.01 BTC ?


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - Styler - 16-06-2015 21:02

Samoczynnie zawsze nalicza opłatę, dlatego trzeba ją zmienić. Tutaj wyczytałem, że już niedługo nawet większe płatności będą przechodzić bez opłaty: http://bitcoin.pl/wiadomosci/techniczne/923-bip100-nowa-odpowiedz-garzika-na-problem-przepustowosci-sieci-bitcoin


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - CemZ - 06-07-2015 16:54

To bardzo dobra wiadomość. Nawet jeśli będzie to dotyczyć tylko większych sum BTC.

Teraz pytanie dotyczące tematu wątku...Wink Da się w jakiś sposób zmienić hasło na stronie ore-mine ? Nigdzie nie widzę takiej opcji...Sad


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - maslanka80 - 12-07-2015 16:42

(06-07-2015 16:54)CemZ napisał(a):  To bardzo dobra wiadomość. Nawet jeśli będzie to dotyczyć tylko większych sum BTC.

Teraz pytanie dotyczące tematu wątku...Wink Da się w jakiś sposób zmienić hasło na stronie ore-mine ? Nigdzie nie widzę takiej opcji...Sad

Faktycznie nie ma opcji zmiany hasłaTongue , Jestem w ore-mine już prawie 2 lata i nawet nie zauważyłem .
Najlepiej by było napisać wiadomość w SUPPORT z pytaniem jak zmienić hasło i czy wogóle istnieje taka możliwośćSmile

Nawiązując do dyskusji odnośnie gry-zdrapki JACKPOT na stronie moim zdaniem gra nabiera sensu jeśli mamy na koncie zgromadzone środki na conajmniej 200 losów(0,02BTC). Często jest tak że na jednej zdrapce trafiamy po kilka klejnotów lub żadnego w kilku zdrapkach pod rząd.
Ja co jakiś czas ja mi się uzbiera kilka groszy gram na najniższej stawce aż do trafienia czerwonego klejnotu (x100 ).
Zanim zacznę grę przeglądam historię ostatnich wygranych i jeśli nikt dawno nie trafił czerwonego klejnotu to zaczynam seryjne drapanie .
Najczęściej(choć nie zawsze) trafiam klejnocik czerwony z bilansem dodatnim.

Oto moja najcenniejsza zdrapka jaką trafiłem:

[Obrazek: 947_zdrapka_oremine.png]


Ore-mine to według mnie najlepsza strona do zdobywania BTC.
Mój rozwój narazie się zatrzymał na skompletowaniu 5 levelu

Kolejne sloty wykupywać będę gdy kurs BITCOINA wejdzie znowu w okres kryzysu i spadnie przynajmniej do 150$. Co myslę że standardowo nastąpi w okresie przedświątecznym gdy większość ludzi będzie pozbywać się Monet wymieniając je na swoje narodowe waluty by mieć co wydawać na prezenty .
Warto w takim okresie mieć odchomikowane wcześniej oszczędności na zakup uprgade, ponieważ koszt uprgade jest zawsze stały i wyrażony w BTC


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - loryn222 - 12-07-2015 18:12

Ja wypłacam około 0,02 BTC miesięcznie i moje roi to 212%


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - maslanka80 - 21-07-2015 01:28

(06-07-2015 16:54)CemZ napisał(a):  Teraz pytanie dotyczące tematu wątku...Wink Da się w jakiś sposób zmienić hasło na stronie ore-mine ? Nigdzie nie widzę takiej opcji...Sad


Napisałem do admina i jednak można zmienić hasło Lol

http://ore-mine.org/passwordc


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - CemZ - 21-07-2015 20:01

Dzięki wielkie. Nie mogłem się zebrać, żeby napisać do admina strony w tej sprawie...Tongue Ciekawe, czemu nie ma opcji zmiany hasła ?
Czy mi się wydaje, czy strona teraz wygląda jakoś inaczej ?


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - rachman - 22-07-2015 16:53

deczko się zmienił wyglad. doszła funkcja czy jak to nazwać że dostajesz ponad 2% na miesiac od tego co masz zdeponowane u nich. jakby konto oszczędnościowe jeśli dobrze rozumiem Wink


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - patryk006 - 25-07-2015 13:11

Mało opłacalne jak dla mnie, wolę regularnie wypłacać Wink

dzisiaj 0.2 wypłacone
https://blockchain.info/pl/tx/cc6d493b61ed012588d4ea546776391152df150c4994346ec906f37a7da27773

Moje refy się nie opierd**** Lol
Your earnings from an affiliate program: 0.63433058 BTC.


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - DorszGaming - 27-07-2015 21:23

Pograłem w gierkę, 5 zdrapek po 1k i 100k satoshi Big Grin