Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) (/Temat-Inwestycja-BTC-wyplacaja-od-kilku-lat-114662)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - CemZ - 31-05-2015 22:45

Teraz przynajmniej będę wiedział, nie ma to jak trochę boleśnie się o tym przekonać...Tongue
Wracając jeszcze do tematu tego wątku - "produkcja" oznacza ile BTC(satoshi) generuje jeden slot kopalni ?


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - iPlusOfficial - 01-06-2015 11:51

Da się zrobić miejszą prowizję, sam wysyłałem, lecz dłużej czeka się na potwierdzenie. Jak wysyłasz z blockchaina to wciśnij "Wyślij monety" i po lewej stronie "Własne" Najlepiej ustaw prowizję większą niż 0.00001


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - patryk006 - 01-06-2015 12:19

prowizja raczej powinna mieć te 10k satoshi (około 2 centy), inaczej może długo potwierdzać, albo utknie gdzieś w blockchainie na dłużej (potem trzeba kombinować aby te monety były znowu widziane), aczkolwiek da się i z 0 fee wysyłać, monety wtedy muszą być bardzo stare (np. parę miesięcy leżą nieruszane, nieprzesyłane nigdzie), dodatkowo też transakcja musi być większa od 0.01, wtedy powinno przejść dość szybko ... ale jak już wysyłasz ponad 0.01 to co ci szkodzi dorzucić 10k satoshi i mieć pewność że w następnym bloku będzie potwierdzenie)


przykład starej trochę transakcji bez fee która przeszła i jest dość duża , jednak również kwota spora (prawie 1 btc), to z czasów kiedy sam interesowałem się tematem i szukałem odpowiedzi bo miałem btc na 600 adresach i musiałem to połączyć jakoś sensownie

https://blockchain.info/pl/tx/a725027e89ea6bbc6192c9c6d12a87b5cd64c4cd66647aa7a73aded1da802a52


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - CemZ - 01-06-2015 20:54

Panowie, dzięki wielkie za wyjaśnienia i pomoc. Tej opcji "Własne" wcześniej nie zauważyłem, a kilka razy przeglądałem cały blockchain...facepalm. Omijałem jednak zakładkę "Wyślij monety" i pewnie dlatego...Big Grin

Wysłałem trochę satoshi znowu na próbę + 10k opłaty. Wszystko poszło sprawnie i całkiem szybko nawet. Bardzo mnie to cieszy - co innego opłata stanowiąca niewielki % transakcji, a co innego przekraczająca całą jej wartość...Tongue


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - patryk006 - 01-06-2015 21:24

bo dołączona opłata powinna być większa dla tak małych kwot ... powinna ale można zawsze ustawić mniejszą, czasami po prostu poczekasz z godzinę na 1 potwierdzenie, ale to nie robi większego problemu, 10k satoshi jest wystarczające i nie za drogie Wink


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - iPlusOfficial - 02-06-2015 18:04

Jeżeli w ciągu 48h nie będzie potwierdzenia transakcji monety są odsyłane z powrotem do twojego portfela.


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - CemZ - 02-06-2015 19:06

To nie jest do końca normalne, że opłata jest wyższa od przesyłanej kwoty. Ale to nie ja ustalam zasady...Smile Bardzo dobrze jednak, że można ustalić jej wielkość samemu. Nawet, jeśli to oznacza dłuższe oczekiwanie na realizację przelewu...Smile

Jak duża jest szansa niepotwierdzenia transferu BTC przez 48h w przypadku niskiej opłaty ?


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - patryk006 - 02-06-2015 23:22

(02-06-2015 19:06)CemZ napisał(a):  To nie jest do końca normalne, że opłata jest wyższa od przesyłanej kwoty. Ale to nie ja ustalam zasady...Smile Bardzo dobrze jednak, że można ustalić jej wielkość samemu. Nawet, jeśli to oznacza dłuższe oczekiwanie na realizację przelewu...Smile

Jak duża jest szansa niepotwierdzenia transferu BTC przez 48h w przypadku niskiej opłaty ?

zasadniczo płacisz nie za ilość wysłanych btc tylko za wielkość danych, jeżeli masz dużo małych wpłat ... co innego jeżeli wysyłasz z jednego adresu, z jednej transakcji 0.01, a co innego jak w 10 transakcjach dostałeś na ten adres po 0.001 , wtedy ilość danych do przesłania jest dużo większa, dodatkowo jest mniejszy priorytet dla transakcji poniżej 0.01 dlatego domyślnie chce większej opłaty niż 0.0001


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - Styler - 03-06-2015 20:45

I całe pierwsze 3 poziomy wykupione Wink


RE: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - iPlusOfficial - 04-06-2015 15:08

Ja mam dopiero 2 pierwsze i 1 drugi, bo mało w portfelu btc Big Grin