Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) (/Temat-Inwestycja-BTC-wyplacaja-od-kilku-lat-114662)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Inwestycja BTC (wypłacają od kilku lat) - Styler - 25-05-2015 13:54

Ostatnio pojawia się sporo tematów na temat inwestycji Bitcoin'ów. Większość z nich to piramidy lub tajemnicze projekty, a ja chciałbym wam przedstawić stronę, która wypłaca już od kilku lat, więc wydaje się być pewniakiem. Oczywiście zarobki nie są aż tak spektakularne jak to wygląda w przypadku piramid, ale moim zdaniem i tak warto zainwestować.

Mowa tu o witrynie Ore Mine (LINK). Polega to na tym, że wykupujemy sobie poziomy kopalni i co 8 godzin zbieramy to co one wydobyły. Udostępnione zostało 5 slotów, więc teoretycznie można zbierać co maksymalnie 40 godzin, potem kopalnie stają i czekają aż się odbierze wykopane BTC.

[Obrazek: Beztytulu_wspqexx.png]


Stronka wypłaca, dowodów jest masa. Będę wdzięczny za rejestrację z refa: https://ore-mine.org/?r=90443
Czysty


RE: Inwestycja w BTC (wypłacają od kilku lat) - patryk006 - 25-05-2015 15:48

Po 1. Upewnij się czy temat nie zdublowany (chyba go widziałem już gdzieś)

po 2. tak mogę potwierdzić że wypłaca:

REFERRALS: 724
PRODUCTION: 4825

+ Wypłacone ponad 0.2 , jestem tutaj od długich miesięcy

Po 2. ciężko mówić o paru lat wypłacalności jak strona ma około 1,5 roku chyba stażu


RE: Inwestycja w BTC (wypłacają od kilku lat) - Styler - 25-05-2015 16:18

Ładna siatka poleconych.

Dodam, że oprócz wykopanych BTC możemy otrzymać różnego rodzaju bonusy.


RE: Inwestycja w BTC (wypłacają od kilku lat) - bykonrado - 25-05-2015 16:26

Strona jak najbardziej wypłacalna.
Bonusy jak się nie mylę to raz chyba na dzień są.

Ja Zarobiłem na tej stronie 0.04BTC z groszami.

A czy takiego tematu już niema?

+Patryk to twoje refy? Jak tak to gratki.


RE: Inwestycja w BTC (wypłacają od kilku lat) - Styler - 25-05-2015 16:59

Kolejna wzmianka:
Na samym początku jak się zarejestrujecie to macie do odebrania jakieś btc w slotach.


RE: Inwestycja w BTC (wypłacają od kilku lat) - rachman - 25-05-2015 17:31

Potwierdzam - wypłaca. Inwestycja zwraca się podobno po ok. 200 dniach. Bez inwestycji nie ma co się bawić, warto wykupić kilka kopalni chociaż tych mniejszych. Co 8 godzin nalicza zbiory, jest 5 miejsc więc warto zbierać urobek przed upływem 40 godzin by zwalniać miejsca na kolejny urobek Smile


RE: Inwestycja w BTC (wypłacają od kilku lat) - mamrocik - 25-05-2015 17:45

Myślisz że ta stronka to też nie piramida Big Grin. Uważam, że ta stronka to tez Hajpik ale ze slabszym zapłonem Wink . Dlugo sie zwraca wiec dlugo sie utrzyma Wink


RE: Inwestycja w BTC (wypłacają od kilku lat) - rachman - 25-05-2015 18:06

@mamrocik mnie pytasz? nie myślę o tym bo szkoda czasu zastanawiać się nad tą stroną. prawie każdy serwis prędzej czy później padnie. ta ma szansę pożyć dłużej ze względu na wolny zwrot. korzystam póki można.
Strony dające dużo więcej w krótszym czasie zazwyczaj szybciutko zaliczają zgony.


RE: Inwestycja w BTC (wypłacają od kilku lat) - Styler - 25-05-2015 18:26

Skąd pewność że ta padnie? Zwraca się 200 dni, więc mają dużo czasu na wyciągnięcie z funduszy sporego %.


RE: Inwestycja w BTC (wypłacają od kilku lat) - patryk006 - 25-05-2015 18:34

mają jeszcze gry niby na których trochę pewno im "zostaje" więcej