Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kto może szukać mentora jak nie ja? :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kto może szukać mentora jak nie ja? :P (/Temat-Kto-moze-szukac-mentora-jak-nie-ja-P-114659)



Kto może szukać mentora jak nie ja? :P - badi1992 - 25-05-2015 13:19

Dzień dobry, witam,

Szukam mentora, który by mi pomógł w zarobku na leadmore. Póki co zarabiam na grupach na fb i fp ale moja sytuacja z kontami wygląda dość... że tak napisze - "niestabilnie". Wiem, że taki post jest trochę żenujący bo mam mały staż i pewnie macie wrażenie, że od razu chce zarabiać kokosy ale coś Wam napiszę. Nie chce zarabiać kokosów tylko chciałbym być po prostu jedynie pewniejszy co do mojego zarobku. Chciałbym wiedzieć, że skoro dziś zarobiłem 10 zł to znaczy, że przez miesiąc zarobiłbym ponad 300 zł (bo 10zł*30dni). Ogólnie chodzi mi o takie różne porady, jakich tekstów mogę używać, żeby to było zgodne z prawem i LM.

Jak na razie jestem w tym biznesie sam, chciałbym poznać osobę której mógłbym zaufać, porozmawiać, zapytać się aż po pewnym czasie ja również mógłbym się dzielić czymś na prawdę wartościowym aby się zrewanżować.

Pozdrawiam i jeżeli chcecie możecie również na forum sprawdzić mój dziennik http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-nowicjusza-Leadmore-114529 Smile

Miłego dnia cze!


RE: Kto może szukać mentora jak nie ja? :P - aero2 - 25-05-2015 13:31

Rusz głową, nie oczekuj że ktoś poda ci gotowe nisze.
Promuj to czego inni nie promują, a odniesiesz sukces.


RE: Kto może szukać mentora jak nie ja? :P - badi1992 - 25-05-2015 13:37

Oh, aero2, nie zrozum mnie źle, nie chodzi mi o to żeby ktoś mi napisał: tu masz kopiuj i wklejaj to na tej i tej grupie. Nie nie. Chodzi mi o jakieś wskazówki, żeby ktoś delikatnie nakierował tylko Tongue


Kto może szukać mentora jak nie ja? :P - surfer0700 - 25-05-2015 13:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.