Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DO ZAMKNIĘCIA ![SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: DO ZAMKNIĘCIA ![SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) (/Temat-DO-ZAMKNIECIA-SPRZEDAM-Poradnik-jak-zarabiac-spore-pieniadze-114658)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


DO ZAMKNIĘCIA ![SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) - albert6285 - 25-05-2015 12:42

1.Nazwa przedmiotu : Sprzedam poradnik jak zarabiać koło 100-300zł dziennie przy małych chęciach, ale przy przy poświęceniu trochę czasu Smile
2.Opis przedmiotu : jest to poradnik, który napisałem sam z własnych doświadczeń, oczywiście po zakupie służę pomocą na gg.
3.Zdjęcia : (w poradniku)
4.Kontakt : gg: 54111092
5.Cena : 40 (zamierzam sprzedać koło 10-20 poradników, żeby nie było zbyt wielkiej konkurencji Smile
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew bankowy, paypal

Tak jak powyżej, sprzedam własny poradnik, który napisałem prostym językiem w oparciu o tym jak zarabiam, w poradniku znajdują się 3 metody, nie są wymagające i na pewno każdy sobie z nimi da radę Smile Oczywiście bez problemu mogę oddać poradnik do recenzji dla moderatora, tylko najpierw muszę znaleźć chętnego Smile

Proszę nie dodawać zbędnych komentarzy!!

Dowód z shorte z dwóch dni:

[Obrazek: 1.jpg]

Dowód z Hotcash z dwóch dni:

[Obrazek: 1.jpg]


Oba dowody są przy bardzo małym nakładzie pracy, ponieważ na hotcash tylko 4-5 spamów a na shorte też tylko kilka Smile 3 metoda nie jest ani na subach ani na ppa i niestety nie mam jak pokazać zarobków, ale jest chyba najlepsza Smile po recenzji się dowiecie Smile

Ps. Poradnik dodałem już wczoraj, lecz do złego działu i dziś poszedł do kosza a ja musiałem utworzyć nowy w dobrym dziale, wczoraj też sprzedałem już jedną sztukę, dla użytkownika "Ciastek" i dziś rano była recenzja, lecz poprosiłem go by dodał raz jeszcze, więc za chwilę pewnie będzie Smile


RE: [SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) - nitram - 25-05-2015 20:29

Recenzja

Jak dla mnie to poradnik nie wnosi niczego nowego poza podstawowymi ogólni-dostepnymi metodami zarabiania na skracaniu linków, PPA lub też Sub SMS. Krótko i zwięźle przedstawiony są 3 metody na zarobienie pieniędzy sposoby te oczywiście w mniejszy lub większym stopniu są skuteczne ale zarobki 100 zł dla początkującego są bardzo trudne do osiągnięcia.
Informacje teoretycznie dla początkujących ale jeśli ktoś ma swojego mentora to na 99% te informacje mentor mu przekazał.
Cena moim zdaniem stanowczo za wysoka.



RE: [SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) - Klin - 25-05-2015 20:40

Recenzja


Na wstępie powiem że metody zawarte w poradniku przetaczały się już przez nasze forum w ogólnodostępnych działach. Jak kolega nitram wspomniał mentorzy w subsms taką wiedzę zapewne przekazują niemalże na samym początku (prawdziwi mentorzy a nie pseudo wyjadacze).

Poradnik napisany schludnie, zrozumiałym i przystępnym językiem. Autor opisuje 3 metody które przyniosą nam zysk o ile zaczniemy wytrwale pracować. Na wiedzy zawartej w poradniku zarobić się da, nie przeczę. Jednakże sądzę że cena powinna wynosić ~40zł + autor powinien zagwarantować kupującym wsparcie w postaci kontaktu GG/PW.

Poradnik raczej jest kierowany do osób początkujących które chcialyby zacząć zarabiać swoje pierwsze pieniądze właśnie na subsms.



RE: [SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) - albert6285 - 25-05-2015 20:46

okej cena wynosi 40zł i oczywiście jeżeli będzie potrzebna pomoc to będę dostępny pod gg Smile

dla 3 pierwszych osób cena to 30zł! zapraszam na gg Smile!

2 poradniki za 30zł już poszły Smile


RE: [SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) - xTKSD - 25-05-2015 21:35

Hm.. Dobrałem się do pierwszej sztuki i faktycznie, nie są to jakieś ekstremalnie wyszukane metody, aczkolwiek nie powiedziane że nie są skuteczne Big Grin

Metoda 1-co do skracania to tu nie ma fenomenu (ale jeżeli ktoś nigdy nie dotykał to podstawy tu są) Smile
Metoda 2-Pewnie każdemu się obiło o uszy, ale autor krótko i zwięźle przedstawia jak możemy szybko zarobić (30min/dziennie i lead'y wpadają z autopilota) Big Grin
Metoda 3-Hmm... Sporo wolnego czasu i umiejętność rozmawiania z ludźmi xD Jeśli mamy obie rzeczy to można naprawdę niezły hajs wyciągnąć Wink

Sam jutro wezme się za drugą i jeżeli coś wpadnie to się pochwale Smile


RE: [SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) - Ciastek - 27-05-2015 10:35

Moja opinia z poprzedniego tematu,który wylądował w koszu:
"Więc tak... Kupiłem w ciemno i powiem szczerze, że nawet warto bo są gorsze poradniki w tej cenie. Moim zdaniem metoda 3 najlepsza i co ważne opiera się na white hat co dla mnie już jest wielkim plusem. Niszę zawarte w poradniku mają duży potencjał i właśnie zabieram się do pracy. Wieczorem będę mógł się pochwalić wynikami,ale myślę że będzie ok. Metody raczej dla ludzi z dużą ilością wolnego czasu bo zarabiamy kiedy pracujemy."


RE: [SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) - albert6285 - 27-05-2015 18:17

Dziękuję Panowie za opinieSmile
Zostało 12 poradników po 40zł Smile! zapraszam na priv, albo gg: 54111092


RE: [SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) - Lamojednorożec - 27-05-2015 18:18

Czyżby trzecia metoda była o pisaniu z napaleńcami? Lol


RE: [SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) - albert6285 - 27-05-2015 18:21

(27-05-2015 18:18)Lamojednorożec napisał(a):  Czyżby trzecia metoda była o pisaniu z napaleńcami? Lol

nie ma co strzelać, kupisz poradnik to się przekonasz Smile

Prosiłem aby nie zadawać zbędnych pytań!


RE: [SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) - broofie - 27-05-2015 18:48

To nie są zbędne pytania. Tez nie lubię jak ktoś zgaduje co kryje się w poradniku, ale po ostatnim wysypie "nisz" polegających na kopiuj-wklej ze starych tematów na forum to nie dziwie się, ze ludzie szczegolowo przyglądają się danej ofercie