Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklamy na stronie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Reklamy na stronie? (/Temat-Reklamy-na-stronie-114657)

Strony: 1 2


Reklamy na stronie? - Dudnes - 25-05-2015 12:27

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was zna jakiś system, który płaci za umieszczenie reklam na stronie a właściwie za oglądanie danej strony nie reklam. W ciągu 1h średnio przebija się u mnie na forum około 300 unikalnych IP a z czego może 20-30 osób kliknęłoby w reklamy, dlatego szukam serwisu, który podaje kod do reklam i od razu po wejściu na same forum nabijany jest licznik.

Pozdrawiam Smile


RE: Reklamy na stronie? - bartheez - 25-05-2015 12:33

Aktualnie najlepsza opcją jest bidvertiser: reflink niskie minimum do wypłaty (10$) rozliczenie CPM/CPC/CPA więc dużo korzystniej niż inne sieci.


RE: Reklamy na stronie? - Styler - 25-05-2015 12:44

Masz tutaj dwie sieci zaliczające za unikalne wyświetlenia:

http://www.cpmleader.com/advertisers.php?adref=1846
http://hotcpm.pl/plr/433


RE: Reklamy na stronie? - bartheez - 25-05-2015 14:49

CpmLeader odradzam testowałem stawka za 1000uv wyszła 0.09 więc daje to jakieś 30-32gr więc szału nie ma.

HotCPM zlicza tylko wejścia z Polski więc jeśli masz ruch mieszany to nie wykorzystasz go w 100%. Kiedyś sam szukałem głownie sieci cpm bo wydawało mi się , że znacznie więcej zarobie niż CPC itd niestety myliłem się , więc warto pomyśleć o czymś innym niż tylko cpm, jak dobrze ustawisz reklamy to z pewnością wygenerujesz sporo kliknięć a co za tym idzie więcej $$ niż w rozliczeniu CPM.

Reklamy cpm są dobre aby wrzucić gdzieś na dole strony i zawsze kilka-kilkadziesiąt złoty wpadnie za samo wyświetlenie, pomyśl o tym przelicz i sam stwierdzisz w jakim rozliczeniu zarobisz więcej.


RE: Reklamy na stronie? - Dudnes - 01-06-2015 11:34

Głównie tak jak napisałem zależy mi na tym, aby nikt nie musiał klikać w te reklamy. Po prostu chciałbym je umieścić na stronie i za samo wejście na moją stronę reklamy tak jakby byłyby zaliczane. Tak jak wcześniej wspomniałem mam około 300-400 unikalnych wejść przeciętnie na 60 min. Dziennie przechodzi średnio około 5-6 tysięcy unikalnych IP, więc warto byłoby umieścić gdzieś takie reklamy. Bo myślałem nad adtaily, ale tam trzeba wchodzić w reklamy, samo umieszczenie na stronie kodu z reklamami nic nie da.


RE: Reklamy na stronie? - selfie - 01-06-2015 11:50

Ruch z Polski?


RE: Reklamy na stronie? - Dudnes - 01-06-2015 12:02

Tak 90% z polski, może nawet 95%


RE: Reklamy na stronie? - selfie - 01-06-2015 12:05

To nie zastanawiaj się tylko wybierz HOTCPM 0,75 groszy za POPUP, 0,65 groszy za Slider i 0,50 groszy za baner 750x300 Big Grin


RE: Reklamy na stronie? - bartheez - 01-06-2015 12:27

tylko nie hotcpm, stawki zbyt niskie - dla przykładu popads stawka dla Polski 0.8$-1.2$ wiec sam juz sobie przelicz, bidvertiser również płaci więcej niż hotcpm


RE: Reklamy na stronie? - Dudnes - 01-06-2015 12:31

Aktualnie podłączyłem hotcp, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dzięki za pomoc