Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy na paypal muszę podać prawdziwe dane? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Czy na paypal muszę podać prawdziwe dane? (/Temat-Czy-na-paypal-musze-podac-prawdziwe-dane-114649)

Strony: 1 2


Czy na paypal muszę podać prawdziwe dane? - addamek - 25-05-2015 10:05

Witam serdecznie.

Wiem że jeżeli nie mam prawdziwych danych to nie mogę wypłacić pieniędzy.
Natomiast mam 2 konta na paypal, jedno z fikcyjnymi danymi z którego po prostu przesyłam pieniądze na te drugie - prawdziwe konto.

Po prostu zależy mi na tym aby na tym fikcyjnym pozostać anonimowym.

Znacie się na tym? Czy mogą być jakieś konsekwencje, blokady przy wyższych kwotach? Co z pieniędzmi które już sobie prześlę?


RE: Czy na paypal muszę podać prawdziwe dane? - rayden - 25-05-2015 10:49

Musisz się liczyć z możliwością blokady konta. Pieniądze na tym koncie zostaną zamrożone na bodajże 180 dni. Po tym czasie, pieniądze mógłbyś wypłacić na kartę Prepaid. A z pieniędzmi które już sobie prześlesz nie powinno być problemu.


RE: Czy na paypal muszę podać prawdziwe dane? - addamek - 25-05-2015 11:49

Rozumiem, czyli najlepiej po prostu jak najszybciej wysyłać na właściwe konto.


RE: Czy na paypal muszę podać prawdziwe dane? - Magik112 - 07-06-2015 19:50

Musisz podac prawidlowe dane.


RE: Czy na paypal muszę podać prawdziwe dane? - Lexus03 - 08-06-2015 19:51

dużo problemow jest z pp, lepiej prawdziwe


RE: Czy na paypal muszę podać prawdziwe dane? - Arko21 - 09-06-2015 09:08

Potwierdzam, prawdziwe, bo inaczej ciezko bedzie Wink


RE: Czy na paypal muszę podać prawdziwe dane? - martwy_ziomek - 09-06-2015 18:58

Jak można jeszcze dać posta, to również potwierdzam iż prawdziwe poniewaz mozesz miec pozniej problem z wyciagnieciem pieniedzy


RE: Czy na paypal muszę podać prawdziwe dane? - Damkofr - 09-06-2015 19:06

pierwsza lepsza masowa blokada/weryfikacja i fikcyjne konto możesz zakopać w piachu. Maks daje ci 3-6 miesięcy. Już prędzej na skrillu takie cos przechodzi.

Łatwo przy tym stracić też to realne Smile


RE: Czy na paypal muszę podać prawdziwe dane? - Split66 - 14-07-2015 17:10

Mój kolega ma 6 kont PP. Potrzebne mu są bo dostaje wypłaty z autosurfa. Wiesz, ma 6 kont na jednym autosurfie no i żeby się nie skapli to ma różne paypale. Potem tylko sobie przesyła pieniądze na głównego PP. (Zarabia na vps). Także nic ci nie zrobią Smile


RE: Paypal->Bitcoin - Obywatel - 14-07-2015 17:40

To długo nie pociągnie z kontami. Na każdym koncie masz limity. Chyba 2500 euro na rok. Aby je podnieść/znieść musisz konto zweryfikować prawdziwymi danymi. Chyba iż chodzi o drobne wpłaty, to dłużej pochodzi.

(14-07-2015 17:10)Split66 napisał(a):  Mój kolega ma 6 kont PP. Potrzebne mu są bo dostaje wypłaty z autosurfa. Wiesz, ma 6 kont na jednym autosurfie no i żeby się nie skapli to ma różne paypale. Potem tylko sobie przesyła pieniądze na głównego PP. (Zarabia na vps). Także nic ci nie zrobią Smile


Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka