Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fanpage na FB (/Temat-Fanpage-na-FB-114643)



Fanpage na FB - ukasz717 - 25-05-2015 01:02

Witajcie Wink Chciałbym założyć pierwszy FP(najlepiej erotyczny) pod shorte.st i w ogóle nie wiem jak się do tego zabrać. Czytałem jakieś poradniki na tym forum, ale nie znalazłem odpowiedzi na wiele pytań. Może jest jeszcze poradnik, ktory przeoczyłem gdzie jest napisane krok po kroku, wytłumaczone są jak dziecku wszystkie podstawy?
Nawet nie mam pojęcia jaką kategorie z tej strony wybrać https://www.facebook.com/pages/create/
Jak mają wyglądać wpisy? Skąd brać fotki/filmiki? itp.
Jeśli można, prosiłbym o podsyłanie linków z już w miare rozkręconym FP i jakieś małe porady dla początkującego bo na pewno mi to pomoże.


RE: Fanpage na FB - Haxite - 25-05-2015 01:35

Kolega Brozek123 powinien ci pomóc Smile
Napisz do niego na PW lub poczekaj aż sam się może tu zgłosi ;-)


RE: Fanpage na FB - ukasz717 - 25-05-2015 02:01

(25-05-2015 01:35)Haxite napisał(a):  Kolega Brozek123 powinien ci pomóc Smile
Napisz do niego na PW lub poczekaj aż sam się może tu zgłosi ;-)

No tak, tylko tyle, że konto na sh.st już posiadam, a multikont nie będę przecież robił. Ewentualnie mógłbym zarejestrować się na adfly, lecz wolał bym jednak zostać na sh

edit: Aha to Pan brozek123 jest pod "opieką" Pana mysc'a, a do niego już pisałem wcześniej na gadu.


RE: Fanpage na FB - lodzik496 - 26-05-2015 13:19

Obowiązki mysca przejął brozek więc pisz do niego. A konto możesz zrobić drugie na jego refie, ja też tak zrobiłem Smile
52309050 gg do brozka
Wszystko o co pytasz dostaniesz w poradniku a jak nie będziesz wiedział to Ci wytłumaczy Smile