Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) (/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-jak-zarabiac-spore-pieniadze-114636)

Strony: 1 2


RE: [SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) - Ciastek - 24-05-2015 22:58

Kupiłem w ciemno z czystej ciekawości. Jutro dam znać czy warto Smile


RE: [SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) - Mercz - 24-05-2015 23:02

Zły dział.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) - albert6285 - 24-05-2015 23:05

(24-05-2015 23:02)Mercz napisał(a):  Zły dział.

w takim razie przepraszam, ale nie wiedziałem Smile
możesz mnie pokierować gdzie powinien być dodany ten temat?

Tak jak wyżej napisane, jeden poradnik za 60zł poszedł, kupiec obiecał, że doda jutro recenzje Smile


RE: [SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) - Ciastek - 25-05-2015 09:59

Więc tak... Kupiłem w ciemno i powiem szczerze, że nawet warto bo są gorsze poradniki w tej cenie. Moim zdaniem metoda 3 najlepsza i co ważne opiera się na white hat co dla mnie już jest wielkim plusem. Niszę zawarte w poradniku mają duży potencjał i właśnie zabieram się do pracy. Wieczorem będę mógł się pochwalić wynikami,ale myślę że będzie ok. Metody raczej dla ludzi z dużą ilością wolnego czasu bo zarabiamy kiedy pracujemy.


[SPRZEDAM] Poradnik jak zarabiać spore pieniądze :) - surfer0700 - 25-05-2015 10:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.