Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Indeks stron - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Indeks stron (/Temat-Indeks-stron-114620)



Indeks stron - mordimer12 - 24-05-2015 18:40

Witam, mam pewien problem z moim blogiem na WordPress. Chodzi o to, że 4 dni napisałem posty po czym zaktualizowałem od razu mapę XML w GWT. Niestety, do dziś nie widzę jej w "wyszukiwaniach google", a jak wpiszę site:mojastrona.pl to tam ten post widnieje. Coś się zepsuło, czy tak długo one się indeksują. Dodam, że wcześniejsze posty nie indeksowały się tak długo jak te...

Drugi, ale mały problem jest taki, że w GWT pokazuje mi że mam 0 kliknięć na moje wpisy w Google, gdzie dziennie posiadam 600 wizyt z Google. To jakiś bug czy co?


RE: Indeks stron - DevTom - 25-05-2015 16:49

Musiałem niewłasciwie podpiąć skrypt slędzący od googla, a dla aktualizacji wystarczy wgrac site mape odświeżonego Smile


RE: Indeks stron - Voldir - 09-06-2015 23:34

Gdyby nie właściwie dodał kod śledzenia, to by pewnie nie mógł zweryfikować siebie jako właściciela domeny. Za czym idzie to, że nie mógł by dodać strony do GWT.