Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[S]Poradnik Sub SMS/PPA! ŁATWA KASA! OSTATNIA SZTUKA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [S]Poradnik Sub SMS/PPA! ŁATWA KASA! OSTATNIA SZTUKA! (/Temat-S-Poradnik-Sub-SMS-PPA-LATWA-KASA-OSTATNIA-SZTUKA-114615)

Strony: 1 2 3 4 5 6


[S]Poradnik Sub SMS/PPA! ŁATWA KASA! OSTATNIA SZTUKA! - Tyrkijt - 24-05-2015 17:23

1.Nazwa przedmiotu : Nie do końca moralne, ale duża kasa do zarobienia!

2.Opis przedmiotu : 7 nisz za pomocą których możemy zarobić setki a nawet tysiące złotych. Sam do niedawna na nich zarabiałem, teraz korzystam z nowych metod które są skuteczniejsze, więc postanowiłem sprzedać te z których już nie korzystam. Nie są to żadne hacki, cracki, filmy i tego typu bzdury. To metody dla bezwzględnych earnerów!

3.Zdjęcia : ----

4.Kontakt : Prywatna wiadomość lub temat

5.Cena : 200zł


6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal

NIKOGO NIE ZMUSZAM I NIE ZACHECAM DO DZIALANIA W POWYZSZY SPOSOB!

ROBISZ TO NA WLASNA OPOWIEDZIALNOSC!


ILOŚĆ SPRZEDANYCH SZTUK:
9/10



OSTATNIA SZTUKA DO SPRZEDANIA! CENA 180ZŁ! ZAPRASZAM SERDECZNIE DO ZAKUPU I PRZETESTOWANIA!



Pozwolę sobie podpiąć zarobek jednym ze sposobów użytkownika @[srybus]:
jeśli by mógł to prosiłbym o potwierdzenie tego przez niego, i napisanie w jakim czasie to zarobił Smile
[Obrazek: aaaaa.png]


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - część 2ga - surfer0700 - 24-05-2015 18:39

Dostałem poradnik do recenzji, a w związku z tym że poprzednią część recenzowałem ja, mam jakiś punkt odniesienia. Poradnik utrzymany w poprzednim klimacie, ~5 stron A4, na których autor opisuje 7 nisz na zarabianie w SUBSMS. Tak jak w poprzednim poradniku, nisze są niemoralne, ale z pewnością mniej brutalne niż w poprzedniej części, co nie znaczy że mniej skuteczne. Osobiście z tymi sposobami nie zarabiałem, ale jest w nich spory potencjał, bo wszystkie opierają się na pewnym schemacie z poprzedniego poradnika. Cena poradnika wydaje się być ok, tak jak poprzednią część, można odrobić jeszcze tego samego dnia. Ogólnie materiał oceniam jako całkiem ok. Ponownie nie ma informacji o ilości sprzedawanych poradników, podkreślam że ma to wpływ na zarobek i moim zdaniem mniej więcej 10 sztuk powinno być jakąś taką barierą. Mimo że sposobów jest 7 to myślę że nie warto robić sobie konkurencji. Przypominam że administracja nie podpisuje się pod tego typu praktykami. Kupujesz i stosujesz na własną odpowiedzialność!


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - część 2ga - Tyrkijt - 24-05-2015 18:41

Dziękuję za recenzję. Co do ilości sprzedawanych poradników, jest to tak jak poprzednio liczba 10 i tego się trzymajmy.
Zapraszam do zakupu! Smile


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - część 2ga - Branzolek - 24-05-2015 19:15

Ostatnio sprzedales tu 10 sztuk i teraz znowu?


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - część 2ga - Tyrkijt - 24-05-2015 19:21

@[Branzolek]
(24-05-2015 19:15)Branzolek napisał(a):  Ostatnio sprzedales tu 10 sztuk i teraz znowu?

To jest zupełnie inna wersja. Nowe metody. Druga część poprzedniego poradnika.


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - część 2ga - Branzolek - 24-05-2015 19:34

(24-05-2015 19:21)Tyrkijt napisał(a):  @[Branzolek]
(24-05-2015 19:15)Branzolek napisał(a):  Ostatnio sprzedales tu 10 sztuk i teraz znowu?

To jest zupełnie inna wersja. Nowe metody. Druga część poprzedniego poradnika.

Aa bo tytuł tematu zmylil Wink


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - część 2ga - Tyrkijt - 24-05-2015 19:35

(24-05-2015 19:34)Branzolek napisał(a):  Aa bo tytuł tematu zmylil Wink

NIe wiedziałem jaki dać, żeby wszyscy wiedzieli, że jest to po prostu druga część poradnika. Smile


PIERWSZE 3 SZTUKI - 220ZŁ!
NASTĘPNE 7 - 250ZŁ!


1 SZTUKA SPRZEDANA! POZOSTAŁY 2 SZTUKI PO 220ZŁ!


RE: SPRZEDAM 7 Nisz Ppa/sub - Łatwa Kasa - jasieeks - 25-05-2015 05:20

Może recenzja osoby która kupiła i zarobków?
Kusi mnie aby odłożyć pieniądze (dopiero zaczynam zarabiać)


RE: SPRZEDAM 7 Nisz Ppa/sub - Łatwa Kasa - Tyrkijt - 25-05-2015 06:05

W temacie z poprzednią częścią tego poradnika, wypowiadała się @[szykiryki]. Jeśli będzie chciała to może pokaże zarobki, o których pisała Smile
Jednak to już wszystko zależy od osoby, która kupiła.


RE: SPRZEDAM 7 Nisz Ppa/sub - Łatwa Kasa - srybus - 25-05-2015 08:58

Kupiłem dziś poradnik. I powiem tak: metod mamy aż 7, wszystkie opierają się na podobnym działaniu, ale są zgoła inne tematycznie. Nigdy nie spotkałem się z niektórymi metodami, nie wiem też, jak będzie wyglądała konwersja, ale podejrzewam, że przy kilku godzinach promowania poradnik przynajmniej w połowie może się zwrócić. Zarabiamy na SUB SMS, więc poradnik bez problemu może się szybko zwrócić, bo na wypłaty nie czekamy za długo.

Spróbuję coś dziś zarobić, wstawię screen z zarobkami wieczorem, o ile jakieś będą Big Grin