Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]wtf ? Co się dzieje ??? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]wtf ? Co się dzieje ??? (/Temat-Rozwiazane-wtf-Co-sie-dzieje-11461)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]wtf ? Co się dzieje ??? - Maj00r - 06-08-2010 13:54

Wczoraj na restocku zgarnołem 25 dolcow za 3600 ptz a mialem 8 tysiecy iles ptz dzis wchodze na lcoekrz patrze a tu 7123 ptz a gdzie moje 8 tysiecy iles ptz? słyszałem ze zostaly anulowane nagrody i ze dzis bd restock z starymi cenami czyli na pay pal wiadomo jakie bd ceny ptz? A i gdzie napisac do nich aby mi zwrócili 8 tysięcy iles ptz ???? I dzis bd restock tak?
czytałem newsa na hallway ze 2/3 bd zwrócone ale chamstwo lockerz schodzi na psyyy;////

wiadomo jakie ceny pay pala bd na restocku ??? i jakie sa wogole na pay palu ilosc kasy jest 300 $ 200 $ i co jeszcze?


RE: wtf ? Co się dzieje ??? - Daminn - 06-08-2010 14:36

No jak zgarnąłeś nagrodę to jak masz mieć z powrotem 8k? Nagrody nie zostały anulowane, a mają zwrócić nadwyżkę ptz.


RE: wtf ? Co się dzieje ??? - Maj00r - 06-08-2010 17:07

czyli 25 % dollarów będzie moje a zwrócili 2/3 i moge uczestniczyc tez dzis w restocku i polowac na pay pal jeszcze na kase tak ?? Smile


RE: wtf ? Co się dzieje ??? - Nayare - 06-08-2010 17:26

Powinienes dostac 2400ptz i nagrode. Czytajac info z hallwaya prawdopodbnie nie bedziesz mogl zamowic dzisiajTongue


RE: wtf ? Co się dzieje ??? - Maj00r - 06-08-2010 17:29

Żalll aler lipa to dostane te 25 dolcow na nasze 75 zl i dzis nie bd mogl w restocku wystapic a co ja soprobojhe wziac udzial w restocku i jak cos zamowie co wtedy czy nie bd mogl wejsc >>????


RE: wtf ? Co się dzieje ??? - cinexik - 06-08-2010 17:41

JESLI ZAMOWILES (A ZAMOWILES) TO NIE MOZESZ NIC ZAMOWIC.
WEJSC MOZE BEDZIESZ MOGL ALE ZAMOWIC NIE.
POZDRO!

[aha i nie mow ze lockerz schodzi na psy, owszem dali dupy z cenami ale przynajmniej poprawiaja sie i restock ponowny robia)


RE: wtf ? Co się dzieje ??? - Maj00r - 06-08-2010 17:49

aha no ale mozna sprobowac jak cos to jak to bd wygladalo anuluja to czy nie bd mogl zamowic ??? bd jakas blokada?

Kto mi pomoze co to taskera???
a i jeżeli moj brat ma 2 konto inne dane wiadomo ta sama ulicia 2100 ptz to chyba nie dadza mi bana i jak nie ma z list moze wziasc udzial ????


RE: wtf ? Co się dzieje ??? - Magnus - 08-08-2010 10:24

(06-08-2010 17:49)Maj00r napisał(a):  aha no ale mozna sprobowac jak cos to jak to bd wygladalo anuluja to czy nie bd mogl zamowic ??? bd jakas blokada?

Kto mi pomoze co to taskera???
a i jeżeli moj brat ma 2 konto inne dane wiadomo ta sama ulicia 2100 ptz to chyba nie dadza mi bana i jak nie ma z list moze wziasc udzial ????

Co do taskera będzie poradnik poczekaj na niego i wszystkiego szczegółowo się dowiesz.

EDIT : http://www.youtube.com/watch?v=rrbBApyu__s


RE: wtf ? Co się dzieje ??? - Morfit - 08-08-2010 13:16

Tak poza tematem : 25$ kosztowało 3600 PTZ ?!


RE: wtf ? Co się dzieje ??? - Bolt - 08-08-2010 16:06

Podali złe ceny, zawyżone o 3 razy. Więc 25$ kosztowało 3600 ptz ale 2400 ptz wracało na konto Smile