Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Serkownik - 23-02-2017 08:44

(23-02-2017 00:51)rachman napisał(a):  
Cytat:skad te info o zamknieciu? moze ktos cos konkretnego napisac, a nie wkolko same domysly
Oficjalne info było podawane - jak ci się nie chce czytać newsów to sobie ich fejsa śledź albo przejrzyj ten temat dokładnie bo kilkakrotnie temat był wałkowany a nie zarzucasz nygusie innym "domysły" Tongue
pomocna odpowiedz kolego
tez pytalem wczesniej i nikt nie odp
po prostu nie ktorzy wrzucaja kase i o niej zapominaja a te newsy na ich stronie przewaznie(nie wiem jak innym ale u mnie) sa w jezyku ang.
Nie chce sie tego czytac jak wejde raz na meisiac na swoje konto
sam mam 16e i jeszcze jeden cykl calosc sprzedaje i wyplacam


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 23-02-2017 12:21

Mi też nieraz nie chce się czytać tego po angielsku no ale faktem jest że było info.
Info o zmianach w programie było podane oficjalnym kanałem. Jak chcesz przeglądnij ich fejsa na pewno gdzieś jest info. Sama sprawa odbiła się szeroko echem i info było na wielu forach, blogach, tutaj w temacie kilka razy też o tym wspominano Smile
Jeśli sobie przypominam to obecna forma programu partnerskiego zniknie. Pozostanie natomiast możliwość inwestowania ale to już będzie zabawa dla większych graczy ze względu na wysokie minimum kwoty inwestycji.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Szaman1644 - 23-02-2017 14:11

Może to będzie coś takiego, że tych którzy weszli do programu zostawiaja, a tylko inni nowi będą mogli wejść z tym dużym kapitałem?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 23-02-2017 14:22

Nie. Nie chcę wprowadzić w błąd więc poszukaj sobie oficjalnego info na fejsie ich ale jeśli dobrze pamiętam to program zostaje zamknięty w takiej formie. Osoby chętne będą mogły inwestować ale to już duże kwoty wchodziły w grę. Płotki zostały uprzedzone że drobnica kończy karierę więc i tak zagrali fer. Można jeszcze pociągnąć do zamknięcia, a jak zamkną to 10 cykli przerobi towar by nikt nie stracił. Czasu jeszcze jest może się zmieni ale jakoś tak to miało wyglądać...


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Szamak - 24-02-2017 13:30

Na video chłopak dość prosto tłumaczy zmiany jakie nas czekają

Skoro video

https://www.youtube.com/watch?v=1TJ5a8nhtbU


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 24-02-2017 17:27

"ważne informacje są bardzo cenne" Idea
Filmik dobry.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - ChrisWit - 24-02-2017 18:48

Fajne informacje na Video dzieki za link, zobaczymy czy program wytrzyma do 2018 pazdzienika.
Narazie nalicza dobrze.
Rolleyes


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Szamak - 25-02-2017 09:21

Na razie ok. Jak zwykle żal, że późno wszedłem.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rafi213 - 25-02-2017 10:54

Szamak to czemu tak późno dołączasz do dobrych programów Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Szamak - 25-02-2017 12:46

Teraz dobry jutro może być różnie.
revenueshare i hyipy to zawsze 100% ryzyka
w ogóle za późno wziąłem się za e biznesy
będę trzymał rękę na pulsie