Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 04-12-2016 20:39

@RafalKrzysiak podziękował Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - devilll - 04-12-2016 22:52

Z planów wynika, że można jeszcze sporo zarobić, a w październiku 2018 się zobaczy. Te plany równie dobrze do tego czasu mogą się jeszcze pozmieniać.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 14-12-2016 23:04

Uaktualnienie na stronie - https://recyclix.com/news/recyclix-becomes-a-trademark

Wypłata po 36 godzinach od zlecenia:

[Obrazek: rec.jpg]


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Shejker - 14-12-2016 23:06

Panowie, jak to jest z wypłacaniem korzystając z tego bonusu 20Euro? Obecnie cykl mi się skończył i na koncie mam 60eurosów, na pewno muszę wpłacić 20euro, aby móc wypłacić całość. I stąd moje pytanie - wpłacam dodatkowe 20euro, w sumie będę mieć 80euro i mogę to wypłacić wtedy? To by było za piękne, więc co robić?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 14-12-2016 23:15

Wpłać, zatwierdzą i wypłać. Po prostu.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - GreenVolume - 17-12-2016 15:05

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1128611.msg17189816#msg17189816

Innymi słowy, RecyClix to ponziak.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 17-12-2016 16:40

(14-12-2016 23:06)Shejker napisał(a):  Panowie, jak to jest z wypłacaniem korzystając z tego bonusu 20Euro? Obecnie cykl mi się skończył i na koncie mam 60eurosów, na pewno muszę wpłacić 20euro, aby móc wypłacić całość. I stąd moje pytanie - wpłacam dodatkowe 20euro, w sumie będę mieć 80euro i mogę to wypłacić wtedy? To by było za piękne, więc co robić?

Jak wpłacisz 20€, to będziesz musiał kupić za nie śmieci, nie możesz ich wypłacić.
Już dawno zmieniły się zasady i żeby wypłacić, trzeba wpłacić. Ale myśląc logicznie, to gdyby wszyscy mogli wypłacić pomnożone bonusowe 20€ nic nie wpłacając, to firma zbankrutowała by, bo było ok 1 mln użytkowników, razy 20€...
A tak można zobaczyć jak to działa na bonusowych 20€ i potem wrzucić coś swojego


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 17-12-2016 19:21

Cytat:Jak wpłacisz 20€, to będziesz musiał kupić za nie śmieci, nie możesz ich wypłacić.
Zapominasz że On już zrobił cykle i to co wpłaci jest na inwestycje ale urobił co trzeba i to może wypłacić... więc całości nie wiem czy wypłaci - wypłaci urobek, nie wiem czy to co wpłaci od razu może, a to co pracuje wiadomo 25% udziałów pewnie ma więc tyle z tego. Wpłaci i wypłaci na pewno a reszta nawet bez zmieniania się jest stała - od początku to co pracuje wypłacane jest jeśli pamiętam w wysokości udziału.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 18-12-2016 22:58

(17-12-2016 19:21)rachman napisał(a):  
Cytat:Jak wpłacisz 20€, to będziesz musiał kupić za nie śmieci, nie możesz ich wypłacić.
Zapominasz że On już zrobił cykle i to co wpłaci jest na inwestycje ale urobił co trzeba i to może wypłacić... więc całości nie wiem czy wypłaci - wypłaci urobek, nie wiem czy to co wpłaci od razu może, a to co pracuje wiadomo 25% udziałów pewnie ma więc tyle z tego. Wpłaci i wypłaci na pewno a reszta nawet bez zmieniania się jest stała - od początku to co pracuje wypłacane jest jeśli pamiętam w wysokości udziału.

Depozyt ląduje na lewym balansie i z niego nie można wypłacić tylko kupić. A zakupem kilka razy obróci i dodatkowo zarobi. Zarobi 14% co 5 tyg. Ewentualnie zreinwestuje całość i po 4 cyklach sprzeda śmieci i będzie na niewielkim plusie. Innego wyjścia nie ma, żeby wypłacić


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 30-12-2016 02:50

@todek78 on napisał przecież że urobił już 60 ojro bez wpłacania więc nie kręć że musi coś jeszcze urabiać... ma 60 a 20 na wypłatę wystarczy więc nie zaciemniaj sprawy. 60 wypłaci a wpłacone 20 wrzuci by pracowało... To popracuje do końca i sobie wypłaci znów. I tak na duży plus jest.