Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Kozisoft1 - 16-10-2016 16:30

Lepiej ten sposób niż pożyczać z chwilówek lichwiarskich. Żeby wyjąć trzeba włożyć


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rafi213 - 16-10-2016 16:49

ja także nie polecam brac jakichkolwiek kredytów na takie inwestycje, firmy nie dają gwarancji zarobków mimo że na daną chwilę jest super, no ale to indywidualna sprawa każdego.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Znajomy Inwestor - 17-10-2016 08:53

działa wam strona? u mnie nie..

Edit. dobra już działa Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 17-10-2016 10:49

działa normalnie


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Workis - 17-10-2016 13:25

Branie kredytów, żeby inwestować w HYIPy typu Recyclix, FAP, TM itp. jest tak samo rozsądne jak branie kredytów, żeby kupować więcej losów w totolotka. Tak samo liczenie ile to będzie się miesięcznie z takich hyipów zarabiać można porównać do planowania na co się wyda te miliony wygrane w lotka. Ku przestrodze.


pozdrawiam serdecznie


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Dzipsiok87 - 17-10-2016 20:12

Widziałem gdzieś na blogu jednego promotora gdzie doradzał nawet banki w jakich można kredyty brać na revshare hehe


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - xxamaranthxx - 17-10-2016 21:20

pewnie też miał prowizje z tych kredytów cwaniak;D do żadnego programu nie wpłacajcie więcej niż możecie stracić.. sam jestem w recyclix i uważam że jestem w dobrym miejscu, nie ma się co przyglądać tylko zacząć zarabiać impreza


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 19-10-2016 22:13

Trzecia wypłata październikowa. Tym razem na konto bankowe. Czas oczekiwania 2 dni.

[Obrazek: rec.png]


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - adik7276 - 19-10-2016 23:11

(17-10-2016 20:12)Dzipsiok87 napisał(a):  Widziałem gdzieś na blogu jednego promotora gdzie doradzał nawet banki w jakich można kredyty brać na revshare hehe

To pewnie niejaki Łukasz Gałuszka który opracował plan brania kredytów i inwestowania w TM facepalm


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - ArturBy - 24-10-2016 12:35

Jestem tego samego zdania co poprzednicy.

Jeżeli chcesz zarabiać na Revshare to trzymaj się zasady aby inwestować tylko pieniądze, które w razie czego jesteś w stanie stracić i żyć dalej.

Oczywiście, nikt nie inwestuje po to aby stracić więc trzeba zawsze starać się prześwietlić biznes w miarę możliwości a potem po prostu myśleć pozytywnie i zarabiać Smile
Natomiast są rzeczy, których po prostu nie da się przewidzieć i to w każdym biznesie.

Jeżeli ktoś mówi, że daje 100% gwarancji zysku to dla mnie jest oszustem a jeżeli jeszcze poleca branie kredytów na HYIP to już wgle nie wchodził bym z kimś takim w układy Smile