Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rafi213 - 14-10-2016 00:18

dają nadal 20 euro ale trzeba złożyć i tak depozyt własny min. 20 euro żeby go zatrzymać.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - kobol5 - 14-10-2016 19:41

Witam, czy od kogoś z was żądano jakiejś weyfikacji danych ? chciałbym założyć konto ale zależałoby mi na anonimowości, wpłata i wypłata za pomocą btc. Tylko pytanie czy będą chcieli sprawdzić dane ?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Bennassi - 14-10-2016 19:47

To nie przejdzie absolutnie, ode mnie wymagali selfie z kartą która robiłem depozyt i dowodem, na szczęście szybko akceptowali Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Captain - 14-10-2016 20:05

@UP: Żeeee co? Takich rzeczy wymagają w hyipie, a wy to im wysyłacie?

Bo, że recylicx to hyip tak samo jak TM czy MX to nie ma wątpliwości. W necie jak się poszpera można znaleźć informacje na ten temat i relacje osób które chciały nawiązać z recyclix współprace związaną ze śmieciami (bo jakaś tam swoją działalność w tym temacie mają) i zostały olane.
A te duże firmy z którymi niby Recyclix ma umowy jakoś nic o tym nie wiedzą (ktoś sprawdził czy MC Donalds faktycznie ma z nimi umowe na odbiór plastikowych opakowań).


A i nie wiem czy wiecie, ale piramidy finansowe są podobno nielegalne. A skoro ktoś już prowadzi nielegalną piramidę finansową to co mu szkodzi przy okazji nielegalnie sprzedać skany dowodów użytkowników czy coś?
Przecież i tak i tak problemy z prawem mieć będzie (i pewnie się już na nie przygotował jak ci od TM) to co mu szkodzi dodatkowo sobie dorobić...
Więc ja tam bym nie wysyłał skanów żadnym hyipom ani revshare.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Bennassi - 14-10-2016 20:20

Generalnie zdjęcie które wysłałem dowodu nie zawierało tylko książeczkę wojskową a karta była stara i już nieważna bo sporo wcześniej robiłem nią depozyt i w międzyczasie dostałem nową, bez tego nie chciało mi wypłaty akceptować


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - jamroczik - 14-10-2016 23:38

(14-10-2016 20:05)Captain napisał(a):  Więc ja tam bym nie wysyłał skanów żadnym hyipom ani revshare.

To mógłby byc dobry wyznacznik, nie znam branzy hyip ale czy wszystkie wymagają takiej weryfikacji?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - daniel42na - 14-10-2016 23:44

Captain, nie bądź tak negatywnie nastawiony, skany dowodów to jest po prostu kolejne"zewnętrzne źródło dochodu" i przyczynia się do stabilności programu Jerk2


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - adik7276 - 15-10-2016 02:54

Nie śmieszne, ani nic nie wnoszące do tematu mimo że nie jestem w tym hypie, ale czytam z ciekawości jak się kręci. W łatwy sposób można zakryć niektóre dane i taki skan dowodu jest wtedy nic nie wart, a na pewno nikt z nim nic nie zrobi co mogło by nam zaszkodzić. Ja zawsze wysyłam prawo jazdy. Problemu szuka ten kto chce go znaleźć Wink

Dobrej nocy.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Kozisoft1 - 15-10-2016 19:02

Witam, że tak zapytam, dlaczego Recyclix jest w HYIPIE? Jeśli to nie jest wysokie ryzyko jak inne programy?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - daniel42na - 15-10-2016 19:13

[Obrazek: comment_Mq92YjEp0GtuuUp9YAWigUXZTUKNg55F.jpg]