Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 28-09-2016 23:18

tak, moja wypłata nie poszła. kasa wróciła więc ponawiam próbę Undecided


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Scoobyx - 29-09-2016 15:59

Wróciła? A jakieś informacje dot. powrotu dostałeś? I jak często zlecasz wypłaty?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 29-09-2016 19:35

Tak, przyszło info na maila że: "Płatność nie powiodła się" a treść w skrócie i dość lakonicznie że błąd po prostu...

Cytat:Your payment has been returned to your balance due to a processing error.

Niby ręcznie to zatwierdzają ale chyba automat jakiś im nawalił do przelewów nie wiem. To nie 1 wypłata na te same dane i konto więc nic się nie skaszaniło z mojej strony w każdym razie Wink Zobaczymy czy teraz dojdzie czy po paru dniach znów wróci kasa...


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mariel - 30-09-2016 11:56

Witam forumowiczów!
Czy ktoś wie, jak to jest z rejestracją małżonków wzajemnie pod sobą. Czy mogą się pod jednym IP zarejestrować i jednym adresem domowym? Czy po dokonaniu depozytu będzie bonus ?
Spotkałam się z problemem na jakiejś grupie na FB i ktoś mi wmawiał, że warunkiem jest tylko posiadanie osobnego konta bankowego. Z tego, co wiem nie można z jednego IP, ale nie mogę znaleźć tego w regulaminie. Niby sprawa mnie nie dotyczy, ale lubię wiedzieć, jak jest.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rafi213 - 30-09-2016 14:04

Mariel bylo to gdzies opisane, mozna tak sie zapisac jedyny warunek to oddzielne kanaly wplat i wyplat dla kazdego malzonka. W skrocie nie mozecie wyplacac na jedno konto bankowe kazdy musi miec swoj rachunek


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 30-09-2016 17:54

@mariel Pisałem z supportem kiedyś i można z jednego kompa/IP jeśli rodzinka np. chce w domu wojować cała Wink ale wypłaty muszą być na osobiste konta by zweryfikowali sobie że wielu profili nie zakładasz na siebie. Jak macie wspólne konta to niech żona założy sobie darmowe jakieś na siebie tylko i bez problemu powinno być.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Locein - 01-10-2016 09:33

Przyszła wczoraj kasa od poniedziałku Lol


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 01-10-2016 21:58

Co do supportu to polecam kontakt telefoniczny.
Jeśli chodzi o aktualności to zmieniony zostanie system poleceń - wprowadzony zostanie tylko jeden poziom - 12%.

Trzecia wypłata wrześniowa, zlecona 27.09, zrealizowana 30.09.


[Obrazek: rec.png]


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mariel - 02-10-2016 14:34

Dziękuję za odpowiedzi rafi213, rachman!


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - AleksandraN - 04-10-2016 16:00

(01-10-2016 21:58)mojbiznes napisał(a):  Jeśli chodzi o aktualności to zmieniony zostanie system poleceń - wprowadzony zostanie tylko jeden poziom - 12%.

Mają też zniknąć linki partnerskie - ale nie wiadomo jeszcze kiedy.
Z informacji w aktualnościach wynika, że każda nowa osoba jak będzie chciała się od kogoś zapisać, to będzie musiała ręcznie wpisacćnr Konta ID sponsora.