Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - clarzte - 20-06-2015 14:32

napewno? bo niewiem czy inwestowac


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - djbaggi - 20-06-2015 14:55

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - kovval - 20-06-2015 15:14

najwyżej wyjdziesz na 0 Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - djbaggi - 21-06-2015 09:50

Wypłacał juz ktos w koncu?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - kovval - 21-06-2015 13:37

Czy zauważył ktoś, że przy zlecaniu dalszego recyklingu ułamek kwoty zostaje dopisany do naszego salda do wypłaty?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - tollusiek - 21-06-2015 19:07

Ludziska, co mam teraz zrobić, jeżeli jestem na takim etapie: zakończyłem sortowanie, cena moich dóbr wynosi 45 euro. Mam przycisk "recycle", ale pisze że nie posiadam takich produktów na swoim koncie. Jedynie mogę sprzedać tą "rozdrobnionkę'.
Pozdrawiam!


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - kovval - 21-06-2015 21:08

Kliknij recycle normalnie u góry, tak abyś przeszedł na stronę z wykresem. Tam na tej kropce dopiero kliknij recycle, wtedy się zapyta czy na pewno, znów klikasz recycle i proces ruszy dalej a drobny profit dopisze Ci do salda do wypłaty Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - tollusiek - 21-06-2015 22:21

(21-06-2015 21:08)kovval napisał(a):  Kliknij recycle normalnie u góry, tak abyś przeszedł na stronę z wykresem. Tam na tej kropce dopiero kliknij recycle, wtedy się zapyta czy na pewno, znów klikasz recycle i proces ruszy dalej a drobny profit dopisze Ci do salda do wypłaty Smile

Zrobiłem jak napisałeś. Wielkie dzięki Smile Ja się czepiłem tego biura, tam próbowałem coś powciskać ale nic to nie dało. Teraz trzeba znowu czekać.
Dzięki serdeczne jeszcze raz i pozdrawiam!


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 21-06-2015 22:30

To kręcimy dalej... Też zrobiłem jak radzi @kovval. Coś jeszcze trzeba zrobić by całość znów zarabiała? Bo widzę że "Cena moich dóbr" to 45 ojro. Za to kupić coś by zarabiało czy tak ma być?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - kovval - 21-06-2015 22:53

@rachman - proces ruszył dalej więc wszystko powinno zarabiać Smile A cenę twoich dóbr odczytuj jako wartość ich. Ktoś ma problemy z tłumaczeniem u nich Tongue