Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - sKayliegh - 03-06-2016 22:41

Warto jeszcze wchodzić w ten program ? Od jakiej sumy zacząć ? Oferuje ktoś refback ?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 03-06-2016 23:15

@sKayliegh zainteresował Cię jednak ten program Wink Wejść możesz od minimum 20 ojro. Nie tyle od kwoty się opłaca myślę co od czasu jaki chcesz tam trzymać kasę. To co wpłacisz pracuje sobie, jak zechcesz wypłacić po iluś cyklach to wypłacisz to wszystko no i oczywiście zarobek wypracowany ale jak za szybko zechcesz wypłacić to musisz wiedzieć że tylko procentowa część kwoty za którą zakupiłeś granulat Ci się należy - jeśli pamiętam 25%. Także warto zrobić parę cykli by nie stracić a zyskać w razie chęci wycofania się całkiem z programu.
Przy większych kwotach możesz zakupić sprzęt i wtedy udziały też zwiększają się więc szybciej uzyskasz opłacalność wycofywania kasy z zakupionego towaru. Po zalogowaniu masz dostęp do poradnika, jest tam parę wskazówek od kiedy warto kupować sprzęt. Zresztą widoczny jest bez rejestracji chyba zerknij: https://recyclix.com/guidelines/ masz tam wyjaśnione co i jak.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Dzipsiok87 - 04-06-2016 22:09

Jeżeli ktoś oferuje refback to nie jest godny sponsor Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 05-06-2016 09:45

(04-06-2016 22:09)Dzipsiok87 napisał(a):  Jeżeli ktoś oferuje refback to nie jest godny sponsor Smile

No ja jestem innego zdania, bo co ma wspólnego danie bonusu na start z mianem 'złego sponsora'. Ja sam w pierwszym programie dostałem refback od pierwszego depozytu a sponsor pomógł mi wiele razy, ma wiedzę i nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń. Sam również czasem proponuję jakiś zwrot od pierwszej inwestycji na lepszy start osobom początkującym i nie przeszkadza mi to w pomaganiu i dobrym przeprowadzeniu przez dany program. Moje pieniądze i mogę z nimi zrobić co zechcę, a często jest do bodziec do podjęcia dobrej decyzji Wink
Jednak w recyclix jest prowizja tylko od depozytu więc rozdawanie refbacków jest równoznaczne z rezygnacją z wypłaty za wykonaną pracę, dlatego tu u mnie nie ma mowy o takim czymś Wink W innych programach, gdzie prowizje są również od reinwestycji nie widzę nic złego w dzieleniu się prowizją od pierwszej wpłaty.
Każdy dobry sklep ma jakieś promocje i daje zniżki nie rezygnując jednocześnie z gwarancji w razie problemów z towarem Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Dzipsiok87 - 05-06-2016 11:01

Sorry dla mnie tak się biznesu nie buduje Smile Spytaj, któregoś dobrego sponsora czy daje refback... Jeżeli ja słyszę, że ktoś z mojej grupy daje refback od razu kończę współpracę z takim kimś. Jeżeli ktoś nie potrafi w normalny sposób pozyskać partnerów biznesowych to nie jest ktoś z kim chcę współpracować. Trzeba dawać wartość grupie, a nie działać w ten sposób. Oczywiście jest dużo osób co działa w ten sposób i jak dla mnie to mi to nie przeszkadza. Każdy sobie rzepkę skrobie na różne sposoby.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - ooxoo - 05-06-2016 11:02

Jestem w tym programie od ok. 1 roku. Jak na razie robilem caly cykl darmowy, kilka/kilkanascie juz ich bylo. W saldzie wyplaty mam 14 euro.
Jezeli wplace 20 euro to dostaje bonus 20 euro i ile bede mogl wyplacic? Sorry ale troche tego nie ogarniam.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - jamroczik - 05-06-2016 11:46

Po wpłacie drugiego 20 euro nie dostazniesz ale jest to warunek wypłaty.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 05-06-2016 13:39

@ooxoo Przy rejestracji dostałeś bonus. Więcej nie dostaniesz. Za dobrze by było Wink Teraz jeśli nie chcesz stracić konta musisz wpłacić minimum 20 ojro bo będą likwidować te bez inwestycji. Gdybyś wcześniej od początku byś zdążył ze 3 razy wypłacić z darmowego bonusa.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 05-06-2016 13:45

(05-06-2016 11:01)Dzipsiok87 napisał(a):  Sorry dla mnie tak się biznesu nie buduje Smile Spytaj, któregoś dobrego sponsora czy daje refback... Jeżeli ja słyszę, że ktoś z mojej grupy daje refback od razu kończę współpracę z takim kimś. Jeżeli ktoś nie potrafi w normalny sposób pozyskać partnerów biznesowych to nie jest ktoś z kim chcę współpracować. Trzeba dawać wartość grupie, a nie działać w ten sposób. Oczywiście jest dużo osób co działa w ten sposób i jak dla mnie to mi to nie przeszkadza. Każdy sobie rzepkę skrobie na różne sposoby.

A czy ja napisałem, ze kartą przetargową jest dawanie refbacku??? Ja go daję jak coś dopiero jak osoba się zarejestruje, wpłaci i dowiaduje się o tym dopiero po wszystkim - taka niespodzianka z mojej strony( i też nie wszystkim i nie w każdym programie). I nie robię tego zawsze, jak napisałem. Nie reklamuję się, ze oddaje prowizje itp. A co do budowania biznesu są różne sposoby i jeśli ktoś wywiązuje się w 100% ze swojej roli, pomaga, ma wiedzę i dzięki niemu ktoś zarobi, to nie widzę nic złego w takich praktykach. Ilu jest liderów co nie dają nic, a ich pomoc ogranicza się do wysłania filmu i wysłaniu poleconego na grupę fb, bo tam są wszystkie informacje... Dla osoby, która zaczyna zarabianie w Internecie i nie ma zaufania do takich metod, to jest to duży bodziec, bo skoro ja rezygnuję z pierwszej prowizji, to wiem, że program podziała jeszcze długo i zdążę zarobić, że mam zaufanie do programu. Oczywiście podkreślam, że mówię tylko i wyłacznie o zwrocie części czy całości pierwszej prowizji, nie wszystkich... I takie sposoby uwierz mi nieraz były popierane przez niektórych dużych liderów. Tylko jeden nazwał to nieetycznym działaniem na szkodę biznesu. A to nie jest na szkodę biznesu ale dla jego dobra, bo wiele osób wg by nie wchodziło do programów gdyby nie taki mały bonusik na start. Ale oczywiście zgadzam się z tym, że reklamowanie programu, budowanie zespołu w oparciu o takie prezenty ale brak wiedzy i pomocy jest amatorskie...

Np. gdyby w Recyclix nie było bonusu na start to ile osób by wg się tym zainteresowało? Może było by to 10% obecnej liczby. A ile osób zaczęło z bonusem i jak zauważyło, ze to działa zainwestowało swoje pieniądze? Bardzo dużo Smile Zagranicą bez tego łatwo ludziom pokazać, zę tak można zarabiać a w Polsce najpierw musi być degustacja, żeby ktoś uwierzył - taki kraj niestety Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Dzipsiok87 - 05-06-2016 13:49

Lider co nie daje nic to nie jest liderSmile Zresztą napisałem co miałem napisać jeżeli dajesz refback dawaj. Jeden ? Ja znam przynajmniej z 10 ? i to top liderów z Polski i nie tylko z Polski więc masz słabe informacje. Więcej się na ten temat nie udzielam jak chcesz to dawaj refback to nie mój interesSmile