Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - kolorpurpury - 21-03-2016 22:51

Cóż prawda jest taka, że każdy dowód wypłaty mozna sobie przerobić. Ale ocenianie kogoś po tym, że wszedł tu z nowym kontem to śmiech bo mogl po prostu siedziec na innym forum Smile Albo zbiera refów albo rzeczywiscie wyplaca Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - wiktor112233 - 21-03-2016 23:44

Myślę, że ta nieufność bierze się z tego, że sporo nowych osób chce nałapać aby refów na swoje fakeowe wypłaty (nie twierdze, że jest i w tym przypadku).
Na przykład na Hforum jakiś świeżak wrzucił screnna jak pokazuje, że wpłacił do Recyclix sporo kasy. Zapomniał tylko podrobić ilość śmieci Jerk2


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - brzostowski9 - 22-03-2016 08:03

(21-03-2016 23:44)wiktor112233 napisał(a):  Myślę, że ta nieufność bierze się z tego, że sporo nowych osób chce nałapać aby refów na swoje fakeowe wypłaty (nie twierdze, że jest i w tym przypadku).
Na przykład na Hforum jakiś świeżak wrzucił screnna jak pokazuje, że wpłacił do Recyclix sporo kasy. Zapomniał tylko podrobić ilość śmieci Jerk2

Hehe tego nie widziałem ale patent gimnazjalny; ) niedługo będę miał termin razem z Teodorem organizujemy wyjazd na drzwi otwarte w Rydze będziemy pisali szczegóły właśnie tutaj


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Gelek - 22-03-2016 08:38

Jeśli mam 16.20 ojro to mogę wpłacić x pieniedzy obrócić tym (jesli tak to ile czasu musze obracać) i wypłacic pieniadze?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - jamroczik - 22-03-2016 17:27

(22-03-2016 08:38)Gelek napisał(a):  Jeśli mam 16.20 ojro to mogę wpłacić x pieniedzy obrócić tym (jesli tak to ile czasu musze obracać) i wypłacic pieniadze?

Podpinam się - zrobiłem depozyt , ale mniej niż 20 euro i przy wypłacie mam:

Ze względów bezpieczeństwa, wypłaty na Bitcoin są dostępne dla użytkowników, którzy wcześniej dokonywali depozyt.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 22-03-2016 19:51

Minimum wpłat to 20 ojro. Osoby nie inwestujące mogą jedynie na konto bankowe wypłacić. Pewnie dlatego system nie odbiera mniejszej kwoty wpłaconej jako wymagana inwestycja. Wpłacałeś przez konto bankowe? To może napisz do nich, może zweryfikują to ręcznie? Zapytać nie zaszkodzi.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Rene - 24-03-2016 01:42

Ile się czeka na przelew z recykli? Standardowo 2-3 dni, czy raczej dłużej? (chodzi mi o przlew walutowy bez przewalutowywania)


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - kwl262 - 24-03-2016 10:23

(24-03-2016 01:42)Rene napisał(a):  Ile się czeka na przelew z recykli? Standardowo 2-3 dni, czy raczej dłużej? (chodzi mi o przlew walutowy bez przewalutowywania)

Ja z przewalutowaniem miałem bodajże na drugi dzień.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - tomekm - 30-03-2016 16:41

Są już wyniki konkursu:

Głowna nagroda - ID 9252-984A-FBB9

Dwie pozostałe - ID 9F3B-34EF-90C4, ID 91F6-1D88-0681

Pochwalić się czy ktoś z forum wygrałTongue

Od razu ogłosili kolejny konkurs, należy nakręcić Video wyjaśniające na czym polega Recyclix, szczegóły po zalogowaniu się na własne konto.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 30-03-2016 22:25

W najnowszym updacie z reCyclix - https://recyclix.com/news/contest-update-and-brussels-expo
 
1. Expo w Brukseli odwołana z uwagi na zamachy, nie wiadomo czy będzie przeplanowane
2. Podane ID zwycięzców, niestety brak informacji o pomysłach, które wygrały, bo chyba lampka LED nie jest zwycięzcą; o ile pamiętam miał być to wynalazek...
3. Nowy konkurs - video 7-10 minut w języku ojczystym, na dwa tematy do wyboru: jak poruszać się po stronie reCyclix, lub jak zdobywać poleconych.
4. W dniach 2-5 maja będą dnie otwarte w Rydze, koszty pokrywamy sami, zainteresowani potwierdzają uczestnictwo do 22 kwietnia na mail [email protected]