Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 14-02-2016 21:10

E nie tyle poprawiłem co innymi słowami spróbowałem bo ktoś by mógł by mieć wątpliwości Wink

Nie wiecie czy można na 1 kompie otworzyć drugie konto z refa? Mają coś przeciw? Komuś z rodziny bym założył ale jeśli mieli by odebrać to jako multi to poleci bez refa Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 14-02-2016 22:52

Z tego co z nimi rozmawiałem, to nie ma z tym problemu, bo i tak jest weryfikacja, żeby można było wypłacić. Ale żeby mieć 100% pewności, to szybki telefon do nich i wszystko jasne Wink
Jutro będę do nich dzwonił, więc jak nie zapomnę to zapytam Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 14-02-2016 23:43

(13-02-2016 20:51)kwl262 napisał(a):  Mam pytanie odnoście pieniędzy dla poleconego. Kiedy i za co naliczane jest te 10 % ? za każdorazowe kupno waste ? czy jakoś inaczej ?

A wystarczyło przeczytać pierwszy post


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - fusek - 15-02-2016 13:15

(05-02-2016 22:50)todek78 napisał(a):  Dzisiaj właśnie zapytałem jak to dokładnie wygląda obieg pieniądza. I za pieniądze, które trafiają do programu są kupowane śmieci po 0,75 zł za kg,

Ty na prawde w to wierzysz? Czy wierzysz bo chcesz nałapać reffów?Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 15-02-2016 15:14

Nie muszę wierzyć, bo wiem ile na skupie płacą za czysty plastik i w zależności od rodzaju, koloru jest to od kilkudziesięciu groszy do ok 2 zł za kg. Tu kupują brudny, który jest wiele tańszy, kupują go w dużych ilościach, gdzie po umyciu ich wartość rośnie. Nie jestem osobą, która wierzy na słowo Wink
A co do refferali, to po1 wielkich zysków z nich nie ma, bo prowizja tylko od depozytu, co jest wg mnie bardzo dobrym rozwiązaniem, bo program nie wydaje dużo pieniędzy na prowizje, bo przecież można tu zarobić bez polecania.
Informacje natomiast wstawiam, bo są osoby, które one informują.
Poza tym widziałeś gdzieś tu mój reflink? To jest wątek innej osoby, więc nie wypada w nim podawać swojego reflinku...
Jak masz inne wiarygodne i sprawdzone informacje to podziel się nimi Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Rene - 15-02-2016 16:42

Ile mniej więcej trzeba czekać od wysłania przelewu bankowego do zapisania kaski na koncie? Przelew posłałem w euro.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - CraftRidersPL - 15-02-2016 18:15

średnio po 2 dniach powinna być wypłata, zależy jeszcze od banku bo zaksięgowań w weekendy nie ma - jeśli wieczorem na koncie nie ma to będzie dopiero dnia nastepnego


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Rene - 15-02-2016 19:20

(15-02-2016 18:15)CraftRidersPL napisał(a):  średnio po 2 dniach powinna być wypłata, zależy jeszcze od banku bo zaksięgowań w weekendy nie ma - jeśli wieczorem na koncie nie ma to będzie dopiero dnia nastepnego
Bardziej chodzi mi o wpłatę Smile Przelew wysłałem dzisiaj koło 12, ale nigdy dotąd walutowych nie zlecałem, jak już to odbierałemTongue


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - fusek - 15-02-2016 20:18

(15-02-2016 15:14)todek78 napisał(a):  Jak masz inne wiarygodne i sprawdzone informacje to podziel się nimi Wink

Ja nic do Ciebie nie mam - zgaduje ze 78 to Twoj rocznik - na prawde wierzysz w to co piszesz?

Ja mam nadzieje ze to co wplacilem to uda mi sie przed upadkiem odzyskac z jakims plusemSmile
Takie strony nie zaklada sie po to zeby inwestowac w "real content" Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 15-02-2016 21:34

(15-02-2016 20:18)fusek napisał(a):  
(15-02-2016 15:14)todek78 napisał(a):  Jak masz inne wiarygodne i sprawdzone informacje to podziel się nimi Wink

Ja nic do Ciebie nie mam - zgaduje ze 78 to Twoj rocznik - na prawde wierzysz w to co piszesz?

Ja mam nadzieje ze to co wplacilem to uda mi sie przed upadkiem odzyskac z jakims plusemSmile
Takie strony nie zaklada sie po to zeby inwestowac w "real content" Wink

Piałem tu już, że to na ulotkach wyraźnie piszą, że jest projekt crowdfundingowy i zbierają pieniądze na zakup i po przeróbce dzielą się zyskiem.
Jeśli chcesz, to również możesz jechać do nich i podpisać umowę i nie będziesz zarabiał przez stronę - o tym również pisałem. Czekam właśnie na wzór umowy, żeby ją zweryfikować i dam info na ten temat niedługo