Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 02-06-2015 19:26

@Scientist - najlepiej oczywiscie w waste, z uwagi na wiekszy ROI, inwestycja w regrind jest o wiele krotsza, ale tez mniejszy zysk.

@Styler - dlatego program znajduje sie w dziale HYIP

Co do €20... Jako ze zainwestowalem Nie skupialem sie na tym bonusie. Na 99% warunkiem zlecenia wyplaty jest realna inwestycja. Jutro do much zadzwonie I spytam.
Fajnie by bylo jesli ktos z Wwy spawdzil ich biuro


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Styler - 02-06-2015 19:47

Problem w tym, że o ile wiem to piramidy w Polsce są nielegalne więc tytuł "polska zarejestrowana firma" nie jest za bardzo naciągnięty?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - kovval - 02-06-2015 22:08

Skopiowałem swój post z innego tematu aby nakreślić trochę bardziej sytuację jak to wszystko wygląda (chyba....Smile )...

Cytat:Od soboty również próbuję swoich sił w Recyclix, z niecierpliwością wyczekując pierwszych zarobków potwierdzających autentyczność działania całego systemu Big Grin

Pytacie na czym ta firma zarabia. Załóżmy, że te 20 centów stanowią cenę detaliczną za kilogram. Firma natomiast kupuje ilości hurtowe (np.w tonach), i przy takiej ilości płacą za kilogram ~5 centów. Granulat analogicznie może być znacznie droższy jako produkt końcowy.
Cała akcja zapewne jest dobrze zaplanowana, a firma poszukuje odpowiedzialnych inwestorów, którzy "na start" są w stanie zainwestować 1000 euro, które nota bene pojawia się jako domyślna kwota przy depozycie.
Wystarczy kalkulator aby ocenić opłacalność tej inwestycji dla firmy.

Nie możemy zapominać również o tym, że firma oferuje wyłącznie zarabianie na plastiku a do recyklingu trafiają różne odpady, m.in. elektronika. Obudowy dzisiejszych telefonów i tabletów wykonane są zazwyczaj z plastiku, ale ich wnętrze skrywa układy scalone, i całą masę innej elektroniki przy produkcji której używa się krzemu, złota, itd., a złoto jak wiadomo do najtańszych nie należy.

Moim skromnym zdaniem, jest to jak najbardziej trafiony startup, mający znaczny potencjał, bo kto przecież w dzisiejszych czasach nie chce być bardziej przyjaznym dla środowiska? Wink

Dalsze wątpliwości pozostawiam Wam do rozwiania Smile

P.s. Po napisaniu tego postu, postanowiłem zgłębić bardziej temat i trafiłem na ten artykuł -> http://sh.st/k67ho
P.S2. Przepraszam wszystkich za shorte.st'a. Możecie uważać, że zarabiam na tym, i jest to prawdą. Chodziło mi jednak o to, aby link był w bardziej "przystępnej formie" Smile



Pzdr zarabiacze Big Grin


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - tollusiek - 03-06-2015 20:42

(02-06-2015 22:08)kovval napisał(a):  Skopiowałem swój post z innego tematu aby nakreślić trochę bardziej sytuację jak to wszystko wygląda (chyba....Smile )...

Cytat:Od soboty również próbuję swoich sił w Recyclix, z niecierpliwością wyczekując pierwszych zarobków potwierdzających autentyczność działania całego systemu Big Grin

Pytacie na czym ta firma zarabia. Załóżmy, że te 20 centów stanowią cenę detaliczną za kilogram. Firma natomiast kupuje ilości hurtowe (np.w tonach), i przy takiej ilości płacą za kilogram ~5 centów. Granulat analogicznie może być znacznie droższy jako produkt końcowy.
Cała akcja zapewne jest dobrze zaplanowana, a firma poszukuje odpowiedzialnych inwestorów, którzy "na start" są w stanie zainwestować 1000 euro, które nota bene pojawia się jako domyślna kwota przy depozycie.
Wystarczy kalkulator aby ocenić opłacalność tej inwestycji dla firmy.

Nie możemy zapominać również o tym, że firma oferuje wyłącznie zarabianie na plastiku a do recyklingu trafiają różne odpady, m.in. elektronika. Obudowy dzisiejszych telefonów i tabletów wykonane są zazwyczaj z plastiku, ale ich wnętrze skrywa układy scalone, i całą masę innej elektroniki przy produkcji której używa się krzemu, złota, itd., a złoto jak wiadomo do najtańszych nie należy.

Moim skromnym zdaniem, jest to jak najbardziej trafiony startup, mający znaczny potencjał, bo kto przecież w dzisiejszych czasach nie chce być bardziej przyjaznym dla środowiska? Wink

Dalsze wątpliwości pozostawiam Wam do rozwiania Smile

P.s. Po napisaniu tego postu, postanowiłem zgłębić bardziej temat i trafiłem na ten artykuł -> http://sh.st/k67ho
P.S2. Przepraszam wszystkich za shorte.st'a. Możecie uważać, że zarabiam na tym, i jest to prawdą. Chodziło mi jednak o to, aby link był w bardziej "przystępnej formie" Smile



Pzdr zarabiacze Big Grin

"żeby link był w bardziej przystępnej formie" - to żaden powód, żeby zarabiać na użytkownikach forum w taki sposób.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - kubn2 - 05-06-2015 14:17

(02-06-2015 19:47)Styler napisał(a):  Problem w tym, że o ile wiem to piramidy w Polsce są nielegalne więc tytuł "polska zarejestrowana firma" nie jest za bardzo naciągnięty?
Nie jest bo bądź co bądź jest to polska zarejestrowana firma ;p tytuł nie mówi nic o legalności


Zastanawia mnie jedno śmieci kosztują 0,2 euro za kg doprowadzenie śmeici do regranulatu trwa 21 dni a jak już bd mieć regranulat możemy go sprzedać za 0,4 euro co daje nam że z 20 euro za które kupiliśmy śmieci po 3 tygodniach możemy sprzedać w formie regranulatu za 40 euro... 200% w 3 tygodnie to coś mało wiarygodne. czy po prostu 1kg śmieci nie równa się 1kg regranulatu a jeżeli tak to jaki jest przelicznik?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - bykonrado - 05-06-2015 15:28

Nie jest realne aby z 1kg śmieci był 1kg regranulatu.


Pozatym proces nie trwa parę dni tylko tygodni.


Więc albo mają zabezpieczenie finansowe lub działają jako ponzi.
A jeśli jest tak jak piszą więc troszkę to dziwne.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - kubn2 - 05-06-2015 15:59

(05-06-2015 15:28)bykonrado napisał(a):  Pozatym proces nie trwa parę dni tylko tygodni.

21 dni = 3 tygonie do regranulatu a 5 tygodni do granulatu ale już regranulat można sprzedać.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - dzejkobs - 07-06-2015 12:28

Wypłacał już ktoś? Zastanawiam się nad włożeniem troszki kaski w ten programWink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - lukaswu - 07-06-2015 12:45

Domena zarejestrowana 19.02.2015, nie znalazłem w necie informacji, aby ktoś wypłacał. Może z pół roku pociągną i znikną jak tylko rybka połknie haczyk Wink Z recyklingiem mają pewnie tyle wspólnego co nic. http://recyclix.money-monitor.com/
ed.- aha co do samej firmy to jest to lokal w wirtualnym biurze za 45zł/ mies. Wink http://praca.studentnews.pl/s/3227/68254-Wirtulane-biura-dla-firm-przeglad.htm


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - tycobb1979 - 07-06-2015 17:46

a co jesli po zakupie wcisne przycisk "recycle"? Wink teoretycznie z 20€ powinno być 45€...tylko czy od razu? Big Grin testował to już ktoś?