Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Który program ma największą konwersję? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Który program ma największą konwersję? (/Temat-Ktory-program-ma-najwieksza-konwersje-114577)



Który program ma największą konwersję? - LMKY - 23-05-2015 21:26

Który program ma u Was największy % akcji?
Ja aktualnie celuję w odbiorców w młodym wieku, więc poleciałem z programem Steam i mam około 2.3%. Zamierzam spróbować z Iphone 5S (po aktualizacji jest bardziej wiarygodny), ale nie wiem czy to wypali.

Jaki program Wy promujecie i jaki macie % konwersji? Smile


RE: Który program ma największą konwersję? - Enigmato - 24-05-2015 20:55

Z tego co testowałem to najlepiej u mnie wypadały te konkursowe (z nich zdecydowanie wybijał się Samsung Galaxy S5 i iPhone 6), oraz te facebookowe (Fejs Podglądacz v4), tak, że polecam spróbować z nimi.


RE: Który program ma największą konwersję? - Koja - 24-05-2015 22:12

Program Steam bardzo dobrze konwertuje. Polecam stawkę 10zł.


RE: Który program ma największą konwersję? - LMKY - 25-05-2015 18:14

Dzięki bardzo za odpowiedź, to na razie też lecę ze Steam, aż się nie wypali Big Grin


RE: Który program ma największą konwersję? - Koja - 25-05-2015 21:07

Raczej nigdy się nie wypali, sposobów na promocje tego programu jest masa i każdy znajdzie coś dla siebie Wink. Powodzenia w zarabianiu. Idea


RE: Który program ma największą konwersję? - LMKY - 26-05-2015 18:36

Dzięki bardzo i nawzajem! Big Grin