Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fortuna na końcu tęczy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fortuna na końcu tęczy! (/Temat-Fortuna-na-koncu-teczy-114553)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Fortuna na końcu tęczy! - Lamojednorożec - 24-05-2015 19:48

No i dupadupadupa ;___; Pan, od którego kupiłem poradnik, został zbanowany i ogółem zdaniem naszego kochanego Srebrnego Surfera to uj, dupa i kamieni kupa. No cóż. Jutro czekają mnie testy sumujące i pora się pouczyć, ale spróbuję coś podziałać, byleby odrobić koszt poradnika Lol


RE: Fortuna na końcu tęczy! - evenixx - 24-05-2015 19:54

(24-05-2015 19:48)Lamojednorożec napisał(a):  No i dupadupadupa ;___; Pan, od którego kupiłem poradnik, został zbanowany i ogółem zdaniem naszego kochanego Srebrnego Surfera to uj, dupa i kamieni kupa. No cóż. Jutro czekają mnie testy sumujące i pora się pouczyć, ale spróbuję coś podziałać, byleby odrobić koszt poradnika Lol

O widze ze kupilismy ten sam poradnik Wink po recenzji poczmaila myslalem ze da sie na tym zarobic a po przeczytaniu poradnikow zwatpilem bo wszystko znalem Big Grin


RE: Fortuna na końcu tęczy! - Lamojednorożec - 24-05-2015 19:56

Dokładnie, poczmail narobił mi trochę nadziei ;_; Ale cóż, spróbuję jakoś cokolwiek zarobić choć wydaje mi się, że wszystko już jest porządnie obstawione ;-;


RE: Fortuna na końcu tęczy! - Lamojednorożec - 24-05-2015 19:59

(24-05-2015 19:57)Saito napisał(a):  Spróbujcie może wykorzystać te nisze na zagranicznych portalach i forach z ofertami globalbymi hotcasha za granicą więcej ludzi głupich jest Wink
Pozwól, że zacytuję, bo oznaczanie bierze do buzi~
Pewnie i tak by było, ale z drugiej strony boję się, że mogę coś naruszyć itd. itp. i narobię sobie tylko problemów Lol


RE: Fortuna na końcu tęczy! - Lamojednorożec - 24-05-2015 20:06

Najpierw spróbuję odrobić to u nas ;_; I sprawdzę jedną metodę, ale o tym za jakiś czas


RE: Fortuna na końcu tęczy! - Lamojednorożec - 25-05-2015 18:29

Dzień 2
Dużo komplikacji, choroba i lenistwo. To oczywiście słowa, o których tak dostojna osoba jak ja nigdy nie słyszała Lol To pewnie jak zwykle facebook coś zwalił i odbija się to w największego earnera na tym forum - na mnie. No ale cóż, piniendzy brak, a trzeba jakoś dobić do tej działalności gospodarczej i komputera, który znacząco ułatwiłby mi sprawę. Dzisiaj pospamowałem na ok. 40 wypalonych grupkach, zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam zamiar rozpocząć współpracę z @[banipuzn], ale to dopiero faza myślenia jak ta współpraca miałaby wyglądać ;_;

[Obrazek: 0f91b4d6c73f5c19515c6925e111b667.jpg]



RE: Fortuna na końcu tęczy! - jasieeks - 25-05-2015 18:35

Ja czekam na zdjencia piniondzuf a nie obrazki z kwejka Jerk2

Pracuj, będę zaglądać.

*autopromocja* - zapraszam do mnie Exclamation


RE: Fortuna na końcu tęczy! - Uzumaki92 - 25-05-2015 18:37

Mało grup 40 to jest bardzo mała ilość. Więc nie masz co oczekiwać na kokosy Tongue


RE: Fortuna na końcu tęczy! - Lamojednorożec - 25-05-2015 18:37

@[jasieeks] Póki co też czekam na widok piniondzuf. Widnieje tylko 22uu :v


RE: Fortuna na końcu tęczy! - jasieeks - 25-05-2015 18:39

ja spamuję na max. 20 grupach dziennie, 2 fale poranna i wieczorna i 20 zł dziennie wpada Wink