Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co byście mi polecili? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Co byście mi polecili? (/Temat-Co-byscie-mi-polecili-114548)

Strony: 1 2


Co byście mi polecili? - harnasiek - 23-05-2015 14:11

Cześć! Co byście mi polecieli na początek do zarabiania w internecie? Swego czasu trochę się bawiłem w firesub (subsms), ale zrezygnowałem gdyż miałem pewien okres czasu gdzie nie miałem czasu (wiem wiem, dziwnie to brzmi Tongue)
Chciałbym wrócić ogólnie do zarabiania w necie, i jaki byście mi polecili serwis? Widzę, że jest ich coraz więcej dlatego wolę spytać się Was - forumowiczie o opinie. Coś na co mogę poświęcić 2-3godziny dziennie i być w miare zadowolonym. I najlepiej by to nie było nic monotonnego jak buxy.


RE: Co byście mi polecili? - full2000 - 23-05-2015 14:15

Ciężko powiedzieć. Jeżeli nie jesteś kompletnym laikiem to może PPI?


RE: Co byście mi polecili? - Epickan - 23-05-2015 15:23

Jest masa sposobow zarabiania. Moim zdaniem najlatwiejsze i najbardziej popularne to chyba sub sms. O serwisach masz odpowiednie tematy


RE: Co byście mi polecili? - harnasiek - 23-05-2015 16:30

No tak, tylko, że teraz na te fake doładowania itp coraz mniej osób się nabiera, dlatego chciałbym coś, co jest niezależne od osób trzecich. Aktualnie podpiałem swoją strone pod upcpm, jednak chciałbym coś przy czym mógłbym posiedzieć i się trochę pobawić.


RE: Co byście mi polecili? - lukaswu - 23-05-2015 16:38

Jak masz swoją stronę i chcesz się pobawić to tylko sieci afiliacyjne typu Zanox, Google Adsens + reklama sub sms pasująca tematycznie ew. jakaś strefa za premium sms. Po miesiącu dwóch promowania masz pasywny dochód i możesz zacząć następną Wink


RE: Co byście mi polecili? - harnasiek - 23-05-2015 16:48

(23-05-2015 16:38)lukaswu napisał(a):  Jak masz swoją stronę i chcesz się pobawić to tylko sieci afiliacyjne typu Zanox, Google Adsens + reklama sub sms pasująca tematycznie ew. jakaś strefa za premium sms. Po miesiącu dwóch promowania masz pasywny dochód i możesz zacząć następną Wink

Nie chce mieszać w to strony (forum) bo jest to jednak społeczność którą znam w większości przypadków. Chce zacząć coś oddzielnie.


RE: Co byście mi polecili? - Epickan - 23-05-2015 18:48

A czytales o PPA lub PPI ? Mozesz zalozyc fanpage. Musisz znalezc to co bedzie Ci odpowiadalo, najlepiej aby bylo to powiazane z twoimi zainteresowaniami to szybko sie nie znudzi i praca bedzie przyjemniejsza.


RE: Co byście mi polecili? - pointsmaster - 23-05-2015 20:16

Z mojej strony polecam Ci G2A


RE: Co byście mi polecili? - Sahya - 23-05-2015 20:27

(23-05-2015 20:16)pointsmaster napisał(a):  Z mojej strony polecam Ci G2A

Tak też polecam G2A. Najbardziej zachęciły mnie 3 poziomy zarabiania. Dopiero zaczynam a już 1 osoba jest. Może ona też coś poleci i będzie większy zarobek Big Grin


RE: Co byście mi polecili? - Admin - 24-05-2015 08:39

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/