Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam Bota - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam Bota (/Temat-Wykonam-Bota-114533)



Wykonam Bota - Lukines - 23-05-2015 11:04

Witam.
Piszę boty w C# obecnie nie mam żadnych zleceń dlatego tworzę ten temat.
Jeśli chcesz mieć dobrego bota , wielowątkowego który pomoże Ci zarobić więcej napisz do mnie Wink
Porozmawiamy dogadamy się do ceny i będziemy mogli zacząć.
Boty tworze na czystych zapytaniach do strony bez żadnych "webbrowserów" wbudowanych i wychwytywania "textu" i klikania w niego.

Napisałem już trochę dobrych botów.

A to co boty robiły do tej pory :

-Postowanie
-Zakładanie kont w serwisach
-Uzupełnianie profili w serwisach
-Proxy
-Przepisywanie captchy ( z użyciem serwisu zewnętrznego )
-Zakładanie maili
-Potwierdzanie rejestracji w serwisie poprzez klikniecie w link który przyszedł na mailu.
-Wielowątkowość ( program może robić to samo w kilku wątkach naraz z użyciem różnych np. różnych proxy , kont )
-Analizowały dane czy dany post istanieje jeśli nie to go dodawały od nowa.
-Mieszały dane np do serwisu ogłaszamy bot wybierał zdjecie z mniejszych części składał text dodawał link , losował miasto i na tej podstawie dodawał posty.

I sporo innych rzeczy których zapewne nie pamiętam.

Jeśli jesteś zainteresowany pisz na @PW.


RE: Wykonam Bota - Lukines - 24-05-2015 22:02

Pierwsze zlecenie zakończone , klient z tego co wiem zadowolony czekamy na jego opinie Smile


RE: Wykonam Bota - bartex89 - 25-05-2015 15:53

Pisałem do kilku "speców" na tym forum, w sprawie wykonania bota. Lecz nikt poza Lukinesem, nie umiał go wykonać.
Wszystko odbyło się szybko i konkretnie, a przede wszystkim bez proszenia się o wykonanie.

Jestem zadowolony i polecam


Wykonam Bota - surfer0700 - 21-07-2015 22:09

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.