Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - v3XeR - 08-07-2015 01:20

Tylko że na Gokano nie da się kupić Premium


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mercz - 08-07-2015 02:42

reklamy główny zarobek mogą stanowić,


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - selfie - 08-07-2015 02:57

Mi się wydaję że po prostu czekają na większą ilość użytkowników i dopiero wtedy ruszy cały proces monetyzacji strony.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - chawerut - 08-07-2015 12:20

(07-07-2015 17:02)Mercz napisał(a):  
(07-07-2015 13:46)chawerut napisał(a):  Moglibyście pomyśleć nad jakimiś dodatkowymi akcjami, bo okropnie mozolnie to zbieranie idzie... Sad

10 dni 68 GN, dobrze idzie Cool
Jakby dali dziennie 10 GN, to by nie wyrobili z nagrodami Cool

nie no, mam tego świadomość Big Grin chodzi mi tylko o to, że mogliby właśnie pozwolić na zakup konta premium, albo chociaż te 4 punkty dziennie, za oglądanie wideo albo granie w coś, cokolwiek Big Grin bo jak ktoś nie ma poleconych to idzie to okropnie wolno... Sad


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - wronek12 - 09-07-2015 01:13

Mam pytanie ? Zapewne nie jest to odpowiedni dział ale jestem "nowy" i chciałbym się dowiedzieć. Czy Mogę wstawić swojego refflinka tutaj ? Czy To jest nie zgodne z regulaminem ? Prosze kogoś obeznanego w sprawię udostępniania refflinków o odezwanie się na pw. Przepraszam jeżeli coś napisałem nie tak.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Loris - 09-07-2015 06:05

(09-07-2015 01:13)wronek12 napisał(a):  Mam pytanie ? Zapewne nie jest to odpowiedni dział ale jestem "nowy" i chciałbym się dowiedzieć. Czy Mogę wstawić swojego refflinka tutaj ? Czy To jest nie zgodne z regulaminem ? Prosze kogoś obeznanego w sprawię udostępniania refflinków o odezwanie się na pw. Przepraszam jeżeli coś napisałem nie tak.

Przeczytaj regulamin.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rr1999 - 09-07-2015 06:08

(09-07-2015 06:05)Loris napisał(a):  
(09-07-2015 01:13)wronek12 napisał(a):  Mam pytanie ? Zapewne nie jest to odpowiedni dział ale jestem "nowy" i chciałbym się dowiedzieć. Czy Mogę wstawić swojego refflinka tutaj ? Czy To jest nie zgodne z regulaminem ? Prosze kogoś obeznanego w sprawię udostępniania refflinków o odezwanie się na pw. Przepraszam jeżeli coś napisałem nie tak.

Przeczytaj regulamin.
Refflinka możesz wstawić w poradniku gdzie przedstawiasz jakis serwis, ale musisz dodać czysty.


pytanie- Czy będą jeszcze takie akcje jak ostatnio ze np pena będzie można zabrać przed restockiem? Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Loris - 09-07-2015 06:17

(09-07-2015 06:08)rr1999 napisał(a):  
(09-07-2015 06:05)Loris napisał(a):  
(09-07-2015 01:13)wronek12 napisał(a):  Mam pytanie ? Zapewne nie jest to odpowiedni dział ale jestem "nowy" i chciałbym się dowiedzieć. Czy Mogę wstawić swojego refflinka tutaj ? Czy To jest nie zgodne z regulaminem ? Prosze kogoś obeznanego w sprawię udostępniania refflinków o odezwanie się na pw. Przepraszam jeżeli coś napisałem nie tak.

Przeczytaj regulamin.
Refflinka możesz wstawić w poradniku gdzie przedstawiasz jakis serwis, ale musisz dodać czysty.


pytanie- Czy będą jeszcze takie akcje jak ostatnio ze np pena będzie można zabrać przed restockiem? Smile

Raczej nie, tamte nagrody były chyba dodane razem ze startem serwisu.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mercz - 09-07-2015 06:40

Watpie by od maja się trzymały tak.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 09-07-2015 13:17

Nie były od początku, wrzuciliśmy trochę, ale już raczej tak nie będzie. Z dnia na dzień jest coraz więcej użytkowników, przyrost jest naprawdę spory.

Datę kolejnego restocku podamy w połowie lipca Wink