Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - banipunz - 15-09-2015 21:59

Jakbym mial refow, ktorzy poprostu przestali korzystac z serwisu po uzbieraniu powiedzmy 6 GN to moge dostac bana? Jak weryfikujecie, ze konto jest falszywe?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 15-09-2015 22:03

Jeśli nie nabijałeś fałszywych poleconych to uwierz mi, nie masz się o co martwić Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zaperr44 - 15-09-2015 22:24

Nie chce ciągle narzekać ale to naprawdę jest wkurzające nie dość że nagroda znika po minucie to jeszcze nie jest podany o której ma byc restock.
Przeciętny Kowalski pracuję cały dzień przychodzi wieczorem i nie ma już szans bo restock zakończony .Moim zdaniem powinna być informacja chociaż o porze dnia żeby było fair wobec wszystkich Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 16-09-2015 00:07

(15-09-2015 22:03)Gokano.com napisał(a):  Jeśli nie nabijałeś fałszywych poleconych to uwierz mi, nie masz się o co martwić Smile
Fałszywe ma szerokie pojęcie, większość nie ma wpływu na rozwój swoich reffów, bo ma swój reff np w sygnaturce, czy na innych forach Wink
Jak dla mnie fałszywi to nabijani z jednego ip, robienie multikont Wink
Za nieaktywnych można odejmować ten punkcik, który się dostało i wg mnie będzie okej, ale to już sami uznacie za stosowne Wink

(15-09-2015 22:24)Zaperr44 napisał(a):  Nie chce ciągle narzekać ale to naprawdę jest wkurzające nie dość że nagroda znika po minucie to jeszcze nie jest podany o której ma byc restock.
Przeciętny Kowalski pracuję cały dzień przychodzi wieczorem i nie ma już szans bo restock zakończony .Moim zdaniem powinna być informacja chociaż o porze dnia żeby było fair wobec wszystkich Wink

Nie jest nigdzie podane, żeby serwery nie były tak przeciążone jak na standardowych serwisach z nagrodami, gdzie "nawalają" f5. Co prawda, dzisiaj serwer też padł na Gokano, ale takie sytuacje w trakcie resa są nieuniknione. Znikają po minucie? To bardzo długo, jeśli porównać do innych serwisów, gdzie nagrody są dostępne tylko kilkadziesiąt sekund, po ujawnieniu godziny.
Niestety, ale nie każdemu się dogodzi Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 16-09-2015 00:24

(15-09-2015 22:24)Zaperr44 napisał(a):  Nie chce ciągle narzekać ale to naprawdę jest wkurzające nie dość że nagroda znika po minucie to jeszcze nie jest podany o której ma byc restock.
Przeciętny Kowalski pracuję cały dzień przychodzi wieczorem i nie ma już szans bo restock zakończony .Moim zdaniem powinna być informacja chociaż o porze dnia żeby było fair wobec wszystkich Wink

Tutaj wygrywa zasada kto pierwszy ten lepszy. Jak chcesz mieć równe szanse i fair play to bierz udział w konkursach, a nie w restockach na takich serwisach nagród.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zaperr44 - 16-09-2015 01:31

Kto pierwszy ten lepszy z kilkudziesięciu tysięcy osób trzeba mieć naprawdę wielkiego farta Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - xavi512 - 16-09-2015 07:18

Zależy też jaką chcesz nagrodę wygrać. Ja wyszedłem przed samym resem od kompa na chwilę, wróciłem i udało mi się zgarnąć jeszcze słuchawki. Więc nie było, aż tak trudno.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zaperr44 - 16-09-2015 13:48

Wyłączony adblock a i tak nadal wejść nie mogę o co chodzi?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zordi - 16-09-2015 14:03

a kiedy zostaną wysłane w końcu nagrody z sierpniowego restocka?


I skoro Polski serwer to te nagrody są wysyłane z Polski do Polski czy z UK?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 16-09-2015 14:17

@[Zordi] parę postów wcześniej..
Czytajcie zanim napiszecie coś Cool

Cytat:"Nagrody z ostatniego restocku, tak jak pisaliśmy zostaną wysłane w tym tygodniu na 100%. Prawdopodobnie część jutro i część w czwartek."