Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - wo342 - 26-08-2015 11:31

jak się zarabia na gokano?
tylko przez zapraszanie znajomych i wykonywanie zadań?
za zaproszenie znajomego ile daje GN? Tongue

wybaczcie za ten post, ale jak mam przelecieć 53 strony w poszukiwaniu 3 odpowiedzi to mi się nie chce, a na dodatek sporo spamu jest i ciężko się czyta..


PS: jakbyście mogli to napiszcie/opiszcie mi na PW ;D

dziękuję i pozdrawiam :3


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - DorszGaming - 26-08-2015 11:49

Nie wiem ile się dostaje za znajomego, ale jak zaprosisz 30 osób to dostaniesz Gold Membera i koszulkę oraz podwójne punkty za każdą akcję w serwisie Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - wo342 - 26-08-2015 13:14

(26-08-2015 11:49)DorszGaming napisał(a):  Nie wiem ile się dostaje za znajomego, ale jak zaprosisz 30 osób to dostaniesz Gold Membera i koszulkę oraz podwójne punkty za każdą akcję w serwisie Smile

aha, ok, dzięki.
Łap reputa za pomoc Smile

jeszcze pytanko,
na gokano da się zarabiać tylko przez wykonywanie 1 misji na dzień (1 GN) ?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 26-08-2015 14:13

We wrześniu powinna pojawić się nowa opcja zdobywania punktów Smile Prawdopodobnie pod koniec września. Proszę tego jednak nie traktować jako obietnicę, ale będziemy się starać.

Koszulki dla Gold Memberów przybędą do nas w przyszłym tygodniu, więc w przyszłym tygodniu zostaną też wysłane Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - wo342 - 26-08-2015 15:29

aa ok Tongue
a jak to jest z nagrodami? np, widziałem pendrive czy jak to się pisze za 30 GN i jak będę miał te 30 GN to mogę od razu zamówić sobie go ? czy to jak ****gifts.com, że restocki są?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - DzejkobPL - 26-08-2015 15:36

(26-08-2015 15:29)wo342 napisał(a):  czy to jak ****gifts.com, że restocki są?

Tak, są restocki.


• Wysłane z telefonu. •


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - wo342 - 26-08-2015 15:44

aha, czyli już chyba wszystko wiem Big Grin
dzięki i dałem reputy tym co mi pomogli Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Marakuja - 26-08-2015 20:36

Można by dodać jakąś grę w której zdobycie odpowiedniej ilości punktów dawałoby odpowiednią ilość GN lub taką plnszę np. o rozmiarach 10x10 i 5 szans na kliknięcie 1 pola z tej planszy.Na planszy byłyby poukrywane punkty GN.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - DorszGaming - 26-08-2015 21:22

(26-08-2015 13:14)wo342 napisał(a):  jeszcze pytanko,
na gokano da się zarabiać tylko przez wykonywanie 1 misji na dzień (1 GN) ?
Jeszcze zbiera się dzienne punkty, jest to również 1 GN, raz na 24h


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michu12345 - 26-08-2015 22:32

Też chętnie zobaczę statystyki po pytaniach Big Grin