Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Marakuja - 16-08-2015 20:49

Jestem za tym żeby zmienić dzienny punkt. Gokano a czy można w jakiś sposób zdobyć naklejki x waszym logo?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 16-08-2015 21:30

(16-08-2015 19:38)Mroczek napisał(a):  Aha rozumiem.


Z koszulkami ani widu ani slychu Tongue?

Jak ustalacie ceny nagrow w pkt :-D?

Co to za model Gopro w prizes?

1. Trzymamy się tego, że zostaną wysłane w tym miesiącu Smile
2. To niech pozostanie tajemnicą.
3. Dokładnie taki, jaki tam jest, czyli GoPro HD Hero.

(16-08-2015 20:49)Marakuja napisał(a):  Jestem za tym żeby zmienić dzienny punkt. Gokano a czy można w jakiś sposób zdobyć naklejki x waszym logo?

Naklejkę lub naklejki dodajemy do każdej przesyłki.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - soszka2000 - 22-08-2015 11:05

GOKANO Wprowadzicie możliwość zdobycia dziennego punktu, od razu po północy od 00:00 do 23:59 ?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczek - 22-08-2015 11:20

Gokano odpiszecie na fb?
Soszka nie jestes pierwsza osoba która sklada ta prośbe Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 22-08-2015 12:01

(22-08-2015 11:05)soszka2000 napisał(a):  GOKANO Wprowadzicie możliwość zdobycia dziennego punktu, od razu po północy od 00:00 do 23:59 ?

Dzienne punkty można odbierać aktualnie co 24 godziny (po 24 godzinach od ostatniego odbioru). Jeszcze myślimy nad tym czy to zmienić, nie możemy niczego obiecać w tym przypadku.


Na fb zawsze odpisujemy, raz szybciej, raz wolniej. Zaczynamy od najstarszych wiadomości, dlatego jeśli ktoś nie dostaje odpowiedzi i dopisuje kolejne wiadomości (na przykład sam znak zapytania) to jego konwersacja automatycznie wędruje do najnowszych i musi czekać na odpowiedź dłużej. Dostajemy masę wiadomości i dlatego czas oczekiwania na odpowiedź jest nieraz dłuższy niż powinien być Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczek - 22-08-2015 13:35

Bo właśnie mam taką prośbę / pytanie.

Czy jest możliwość ( bardzo mi na tym zależy ) wysłania koszulki goldmembera oraz tableta na którego zbieram punkty kurierem?
Wiem że może to brzmi nietypowo,ale bardzo mi zależy na tym. Po prosty jest kilka powodów.

Byłoby mi niezmiernie miło i chciałem wam przekazać że bardzo mi na tym zależy.

Wiem że może kurier drożej kosztuje od poczty polskiej ale .. mam na paypalu tylko 5,18 zł także mógłbym dołożyć .. zawsze coś.
Nie musiałyby być to przesyłki hurtowe na już

Tylko koszulke gold membera i tableta na którego zbieram punkty Smile

Pozdrawiam gorąco i liczę na przyjęcie mojej prośby


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 22-08-2015 14:09

Wszystkie przesyłki są wysyłane jednakowo.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczek - 22-08-2015 14:15

Ale moglibyście zrobić wyjątek Sad? Proszę..


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kryspin - 22-08-2015 16:13

(22-08-2015 14:15)Mroczek napisał(a):  Ale moglibyście zrobić wyjątek Sad? Proszę..

jeszcze nie wygrałeś tableta a już prosisz aby Ci go wysłać kurierem? błagam zluzuj majty człowieku facepalm


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczek - 22-08-2015 16:22

Człowieku a co to jakas loteria ze mozna wygrac?
Zbiera sie pkt i wymienia na nagrody -.- nawet na restocku mozna zgarnac bez problemu wiec o co ci chodzi?!