Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Królik524 - 01-02-2017 18:49

Działa Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - dandun1 - 01-02-2017 18:49

(01-02-2017 18:44)pierre2e napisał(a):  Zescamili się, nie ma bata ustawione, ja miałem alert i po sekundzie outofstock - to nie możliwe żeby wpisać dane w 1 sekunde!!
rezygnuje z gokano, jest akcja żeby tagować na fb #gokanofake

Dziwisz się, jak się zlatuje miliard arabów?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Królik524 - 01-02-2017 18:50

Serwis schodzi na psy, za mało nagród a za dużo użytkowników. Ale co ja sie wypowiadam Big Grin #Polak cebulak


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zordi - 01-02-2017 18:51

Ja miałem tak szybko wypełniłem dane dla nagrody myszki tej za 275pkt po czym pojawił się błąd "Error 504" i potem od nowa wpisywałem dane ( nagroda jeszcze była, bo odświeżyłem całą zakładkę z elektronikom ) po ponownym wpisaniu danych nagroda przepadła : /

Chyba nie powinno tak być to tak to się tylko idzie zrazić do tej strony...

A swoją drogą na przyszłość restock trzeba nagrywać Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kryspin - 01-02-2017 18:52

Strona działa a tam same gówienka Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 01-02-2017 18:58

Przed chwilą wstała. Online w jednym momencie było ponad 2 razy więcej osób niż przy rekordowym wyniku w przeszłości. Jeszcze przed padnięciem zostało zamówione ponad 1000 nagród, czyli nieduża część ogólnie całości. Jak uważacie, że się zescamiliśmy to najwyraźniej nie wiecie, w jaki sposób działają takie serwisy jak nasz, czy w przeszłości przykładowe Lockerz Wink Wszyscy nagród nie wygrają - to niemożliwe.

To nie dziwne, że dobrą nagrodę jest ciężko zgarnąć. Gdyby to było za łatwe to nie miałoby sensu.

I uwierzcie, żeby ogarnąć takie serwery, które miałyby utrzymać dzisiejszą aktywność podczas restocku to nic by nam nie zostało na nagrody na restock...

Pozdrawiam serdecznie i gratuluję tym, którzy jednak coś zgarnęli. Kolejny restock raczej bez alertu z wiadomych przyczyn Smile

PS: W momencie, w którym piszę to zdanie Gokano działa w miarę sprawnie, a liczba osób online jest większa, niż rekordowy wynik w przeszłości, więc zarzucanie nam, że nie robimy nic z serwerami lub optymalizacją strony jest nie na miejscu.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - DorszGaming - 01-02-2017 19:00

Wziąłem gre na steama, jak będzie gówniana to na steamgifts pójdzie Jerk2


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - SmigolMarek - 01-02-2017 19:01

Co chwile na stronie wyskakuje inny błąd


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - pierre2e - 01-02-2017 19:01

[Obrazek: Przechwyt_awpxepn.png]
zamówione po tym jak "naprawili serwery" Lol


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Matheo249 - 01-02-2017 19:06

Zajebisty restock, znowu stronę wywaliło Xpokerface Dobrze, że na następnym nie będzie daty ani godziny. I niech w końcu wyślą nagrody za listopad.